טיסות UP אל על הפלגות נופש | סנורמה

דירות נופש

דירות נופש בארץ הן הפתרון המושלם לחופשה למי שרוצה לצאת לנופש אבל להרגיש בבית....
המילה דירה לא תמיד ממש מחמיאה לאפשרויות המציעות דירות הנופש בישראל. מדובר במגוון רחב של סוגי דירות, בתי נופש ויחידות נופש. החל מבתים "רגילים" לכל דבר ועד סוויטות פאר במלונות הטובים ביותר. דירות רבות בבתי מלון נמצאות בבעלות פרטית לדוגמא: תוכלו למצוא במלון דניאל בהרצליה ובמלונות נוספים בתל-אביב ובישראל בכלל, דירות נופש מאובזרות כאשר את ההשכרה שלהן תבצעו ישירות מול הבעלים מבלי לדבר כלל עם הנהלת המלון.

דירות הנופש בישראל מרוכזות באיזורי התיירות המרכזיים. תוכלו למצוא דירות ובתי נופש ב: תל-אביב, ירושלים, הרצליה (בדגש על הרצליה פיתוח), אילת, טבריה, חיפה ועוד.
דירת נופש מציעה את האינטימיות, הפרטיות והנוחות שבית מלון לא יכול להציע. עם סלון מרוהט ומטבח מאובזר היטב יכולה להפוך דירת הנופש את החופשה שלכם לחוויה אמיתית. מחירי הדירות יהיה לרוב נמוך משמעותית מלינה משפחתית בבית מלון אך יש לקחת בחשבון כי יש לדאוג לארוחות ושלל אטרקציות בעצמכם. אם תחפצו ביחידת נופש זוגית תוכלו לחפש דירות נופש עם ג´קוזי ונוף לים.
דירות ויחידות נופש באיזור ירושלים והמרכז משמשות ברוב ימי השנה תיירים ואורחים מחו"ל. הן מאפשרות השכרה לטווח ארוך של שבועות עד חודשים. בעונת התיירות יהיה קשה יותר לשכור דירת נופש או  לתקופה העולה על מספר ימים ובטח מספר שבועות שכן בעלי הדירות יעדיפו אורחים שיתחלפו בתדירות גבוה יותר מבלי לקזז במחיר עקב שהיה ממושכת.
 • דירות לחופשה בתל-אביב
  אין כמו חופשה בת"א. וזה לא משנה בני כמה אתם או מהיכן אתם מגיעים, תל-אביב מתאימה לכולם! יש בה חופי ים מצויינים, שפע בלתי נגמר של מקומות בילוי, אמנות ותרבות והכל כל יום וכל היום. ככה זה כשמדובר בעיר ללא הפסקה.
 • דירות לחופשה באילת
  זה לא סוד שבתי המלון באילת ידועים בהמולה שלהם. בין אם זה בבריכה, בין אם בחדר האוכל , ובין אם במתחם הילדים והנוער- יש בלאגן בבתי מלון באילת.
 • סוויטות נופש באיזור המרכז
  וודאי תשמחו לשמוע שסוויטות אינן דבר השמור לעשירים בלבד, ובהחלט ניתן למצוא סוויטות במחירים סבירים אפילו באיזור המרכז.
 • דירות נופש לזוג באילת
  מה דעתכם על נוף הים האדום, המשתקף מבעד למרפסת??? זה כבר מזמן לא חלום, תשכרו דירת נופש לזמן קצוב, וחלל שלם של ארבע קירות יכול לשמש אתכם לחופשה חלומית, ורק אתכם!
 • דירות נופש משפחתיות
  תחשבו על צימר, רק גדול יותר ומרווח יותר. תחשבו על חדר בית מלון, רק כזה היכול לארח יותר מארבעה אנשים והוא לא בהכרח יעלה לכם אותו מחיר, ובנוסף רמת השירות בו תהיה הרבה יותר אישית! עכשיו תוסיפו אווירה של קיבוץ או מושב רחוק מהעיר כשמה שמעיר אתכם זה ציוץ הציפור
 • דירות נופש לטווח ארוך
  לופט, בית פרטי, דירת גן?! איפה אתם רוצים לגור בפרק זמן הקרוב או הרחוק? ישנם חוזים היום של שכירות חופשית שבתקופתם תוכלו לפטרל סופסוף ברחבי תל אביב, חיפה, ירושלים, או אילת ועוד עשרות מקומות ברחבי ישראל.