טיסות UP אל על הפלגות נופש | סנורמה

סוויטות נופש באיזור המרכז

וודאי תשמחו לשמוע שסוויטות אינן דבר השמור לעשירים בלבד, ובהחלט ניתן למצוא סוויטות במחירים סבירים אפילו באיזור המרכז.
איזה כיף זה סוויטה. היא גדולה ומרווחת ורמות הפינוק בה מציצות מכל עבר. לינה בסוויטה נותנת תחושה של אירוח חמישה כוכבים בדיוק כמו שכתוב בספרים וכמו שרואים בסרטים.

סוויטה במרכז עם בריכה
זוכרים שדיברנו על רמות פינוק שמציצות מכל עבר ועל אירוח כמו שרואים בסרטים? אז דמיינו את כל הטוב הזה כשבחוץ שוכנת לה בריכה קטנה ומפנקת. עכשיו כבר מדובר על אירוח בליגה אחרת ששמור לאנשים מפונקים במיוחד. במרכז תוכלו למצוא סוויטות רבות עם בריכה ובהן תוכלו לקיים מסיבות רווקים, חופשה משפחתית או כל חגיגה אחרת.

סוויטות נופש בתל-אביב
לא חייבים להשתכן במלון כשנוסעים לת"א ובהחלט יש אופציה אחרת ולא פחות טובה. סוויטות נופש בת"א קיימות בשפע ורק מחכות לאורחים שמחפשים נופש קצת אחר. סוויטות הנופש בדר"כ יהיו מצויידות ומאובזרות ויאפשרו לכם להנות מחופש אמיתי ומשקט אמיתי.

סוויטה במרכז להשכרה לטווח ארוך
כשמתכננים חופשה ארוכה בדר"כ מלון הוא לא אופציה. גם מבחינת הרעש וההמולה וגם מבחינת המחיר והיעדר תחושת הבית. סוויטות נופש להשכרה לטווח ארוך הן פיתרון מצויין למי שמתכנן חופשה ארוכה. כך תוכלו להרגיש בבית ולהנות מלכידות משפחתית והנאה מרובה.
 • דירות לחופשה בתל-אביב
  אין כמו חופשה בת"א. וזה לא משנה בני כמה אתם או מהיכן אתם מגיעים, תל-אביב מתאימה לכולם! יש בה חופי ים מצויינים, שפע בלתי נגמר של מקומות בילוי, אמנות ותרבות והכל כל יום וכל היום. ככה זה כשמדובר בעיר ללא הפסקה.
 • דירות לחופשה באילת
  זה לא סוד שבתי המלון באילת ידועים בהמולה שלהם. בין אם זה בבריכה, בין אם בחדר האוכל , ובין אם במתחם הילדים והנוער- יש בלאגן בבתי מלון באילת.
 • דירות נופש לזוג באילת
  מה דעתכם על נוף הים האדום, המשתקף מבעד למרפסת??? זה כבר מזמן לא חלום, תשכרו דירת נופש לזמן קצוב, וחלל שלם של ארבע קירות יכול לשמש אתכם לחופשה חלומית, ורק אתכם!
 • דירות נופש משפחתיות
  תחשבו על צימר, רק גדול יותר ומרווח יותר. תחשבו על חדר בית מלון, רק כזה היכול לארח יותר מארבעה אנשים והוא לא בהכרח יעלה לכם אותו מחיר, ובנוסף רמת השירות בו תהיה הרבה יותר אישית! עכשיו תוסיפו אווירה של קיבוץ או מושב רחוק מהעיר כשמה שמעיר אתכם זה ציוץ הציפור
 • דירות נופש לטווח ארוך
  לופט, בית פרטי, דירת גן?! איפה אתם רוצים לגור בפרק זמן הקרוב או הרחוק? ישנם חוזים היום של שכירות חופשית שבתקופתם תוכלו לפטרל סופסוף ברחבי תל אביב, חיפה, ירושלים, או אילת ועוד עשרות מקומות ברחבי ישראל.
 • דירות נופש בירושלים
  אם אתה לא תושב העיר מומלץ לקחת את ירושלים כאופציה מאוד טובה לנופש בארץ. דירות נופש בי-ם הן בהחלט פתרון טוב לך ולמשפחתך.