טיסות UP אל על הפלגות נופש | סנורמה

דירות לחופשה בתל-אביב

אין כמו חופשה בת"א. וזה לא משנה בני כמה אתם או מהיכן אתם מגיעים, תל-אביב מתאימה לכולם! יש בה חופי ים מצויינים, שפע בלתי נגמר של מקומות בילוי, אמנות ותרבות והכל כל יום וכל היום. ככה זה כשמדובר בעיר ללא הפסקה.
מלונות ת"א הם אופציה אחת ללינה בחופשה בעיר הלבנה, אך תנו לנו להכיר לכם אופציה נוספת ולא פחות טובה: דירות נופש!

דירות לנופש בת"א
השכרת דירה לחופשה בת"א יכולה להפוך את החופשה שלכם לבלתי נשכחת. תוכלו להנות מתחושה של בית ולחוות את העיר כאחרוני תושבי ת"א. דירות הנופש בת"א הן בדרך כלל מאובזרות כך שתוכלו אפילו לבשל בהן במידה ותמצו כבר את כל המסעדות הקיימות בעיר. ויש כאלה לא מעט.

דירות נופש יוקרתיות בתל-אביב
גם אם אתם ידועים כאורחים מפונקים במיוחד תוכלו למצוא מענה ראוי בדירות בת"א המתאימות לחופשה יוקרתית. דירות אלו יהיו ברמה גבוהה מאוד, שאינה נופלת מרמת המלונות בת"א, ויאפשרו לכם להנות מחופשה מפנקת, שקטה ונעימה. הדירות יהיו מאובזרות ומצויידות בכל הדרוש כדי שלא תרגישו שחסר לכם דבר.

דירות זולות לחופשה בת"א
מחירי הדירות בת"א, וודאי שמעתם, הם מהגבוהים בארץ. יחד עם זאת, כשמחפשים דירות לחופשה בת"א ניתן דווקא למצוא מחירים שפויים. אמנם רמתן של הדירות תהיה נמוכה יותר משל דירות היוקרה,  אך המחירים יהיו ברוב המקרים נוחים בהרבה ממחירי בתי המלון בת"א.
 • דירות לחופשה באילת
  זה לא סוד שבתי המלון באילת ידועים בהמולה שלהם. בין אם זה בבריכה, בין אם בחדר האוכל , ובין אם במתחם הילדים והנוער- יש בלאגן בבתי מלון באילת.
 • סוויטות נופש באיזור המרכז
  וודאי תשמחו לשמוע שסוויטות אינן דבר השמור לעשירים בלבד, ובהחלט ניתן למצוא סוויטות במחירים סבירים אפילו באיזור המרכז.
 • דירות נופש לזוג באילת
  מה דעתכם על נוף הים האדום, המשתקף מבעד למרפסת??? זה כבר מזמן לא חלום, תשכרו דירת נופש לזמן קצוב, וחלל שלם של ארבע קירות יכול לשמש אתכם לחופשה חלומית, ורק אתכם!
 • דירות נופש משפחתיות
  תחשבו על צימר, רק גדול יותר ומרווח יותר. תחשבו על חדר בית מלון, רק כזה היכול לארח יותר מארבעה אנשים והוא לא בהכרח יעלה לכם אותו מחיר, ובנוסף רמת השירות בו תהיה הרבה יותר אישית! עכשיו תוסיפו אווירה של קיבוץ או מושב רחוק מהעיר כשמה שמעיר אתכם זה ציוץ הציפור
 • דירות נופש לטווח ארוך
  לופט, בית פרטי, דירת גן?! איפה אתם רוצים לגור בפרק זמן הקרוב או הרחוק? ישנם חוזים היום של שכירות חופשית שבתקופתם תוכלו לפטרל סופסוף ברחבי תל אביב, חיפה, ירושלים, או אילת ועוד עשרות מקומות ברחבי ישראל.
 • דירות נופש בירושלים
  אם אתה לא תושב העיר מומלץ לקחת את ירושלים כאופציה מאוד טובה לנופש בארץ. דירות נופש בי-ם הן בהחלט פתרון טוב לך ולמשפחתך.