טיסות UP אל על הפלגות נופש | סנורמה

אטרקציות ובילויים

נסעתם, נסעתם, נסעתם. שרדתם את הניג´וסים של הילדים שעתיים וחצי מהבית ועד לצפון. הגעתם!!!! מה עושים עכשיו?
חופשה משפחתית בכלל ונופש משפחות בפרט מחייב תכנון קפדני מראש. יש לתכנן ולדעת בכל אחד מימי החופשה: היכן תהיו ומה תעשו. אם יצא לכם בעבר לצאת לנופש עם הילדים אתם מבינים בדיוק במה מדובר.. עם כל הכבוד למסלולי הטיול והנחלים המדהימים ששוצפים קחו בחשבון שאתם חייבים להרים את רמות האדרנלין אם אתם רוצים זכרונות טובים מהחופשה שלכם. אפשר לעשות זאת במגוון אפשרויות, בקרבת כל מקום אליו תגיעו תוכלו למצוא אטרקציות והפעלות לילדיכם שימלאו את החלל בין טיול הבוקר לבילוי הערב.
לפניכם רשימה חלקית על מאוד של אטרקציות פופולאריות המתאימות למשפחות:

פינות חי וגני חיות
יכול להתאים לגילאי 3-10. צפיה בחיות יכולה להיות חוויה מדהימה לילדים בגילאים אלו. בקיבוצים ובישובים רבים תוכלו למצוא פינות חי ופינות ליטוף. תמונה של ידיכם מלטף ארנב על מונחת על השולחן במשרד היא בהחלט מזכרת ראויה.

פארקי מים
מתאים למשפחות עם ילדים מגיל 0 ועד בכלל... היו ויהיו בילוי מועדף על ילדים בקיץ ויש שיאמרו אפילו בכל ימות השנה. מגלשות, מערבולות וטעם של כלור הן תוספת חובה לנופש משפחתי אם לא בחרתם ללון במלון עם בריכה או צימר עם בריכה.

טיולי גי´פים / קארטינג / טרקטורונים / ספורט מוטורי
גילאי 10 ומעלה ימצאו פה עניין מיוחד (יתכן ולבנים זה ידבר קצת יותר) אבל אם יש לזה מנוע, זה מרעיש ומזיז אותך ממקום למקום בלחיצה על דוושה – זה מספיק טוב לשרוף על זה יום.

רכיבה על סוסים
בילוי רגוע ומהנה למשפחה. ביקור בחוות סוסים עם הדרכת רכיבה ויציאה לשטח כל אחד עם סוס.

ביקור במפעלים
ביקור במרכזי מבקרים של מפעלים המייצרים מוצרים אותם הילדים צורכים יכול להיות חוויה מעניינת ומסקרנת במיוחד. חפשו באיזור החופשה שלכם מפעלים עם מרכזי מבקרים. תוכלו לקחת בחשבון כי בדרך לצפון ניתן לעצור בתחנת הכח בחדרה ולבקר במרכז המבקרים.
  • ימי כיף לעובדים במרכז
    ימי כיף לעובדים הם הדרך הטובה ביותר לקידום העסק שלכם. איך אתם שואלים? ובכן כאשר העובדים מרוצים הם עובדים טוב יותר, כאשר הם עובדים טוב יותר ובמוטיבציה גבוהה יותר הם תורמים לקידום והתפתחות העסק שלכם