טיסות UP אל על הפלגות נופש | סנורמה

מסעדות בישראל

יש מי שאוכל כדי לחיות ויש מי שחי כדי לאכול. אניני הטעם והקולינריה נהנים בשנים האחרונות מפריחת ענף המסעדות בישראל.

כל סגנון כל טעם שתרצו בתקציבים ובאווירה שונה. כשאנחנו אומרים מסעדה אנחנו לא מתכוונים רק מלקום לאכול בו, מדובר במקום בילוי לכל דבר בו תוכלו לבלות בילוי של ערב שלם הסובב סביב ארוחה טובה. אינדקס המסעדות של "חופש נופש" יעזור לכם בבחירת מסעדות בישראל. לבלוי זוגי, משפחתי או אפילו פגישת עסקית במסעדה, מסעדות פיוז´ן, מסעדות גורמה ותפריטי שף, מסעדות עדתיות וטאפס בארים טרנדיים - יש הכל!!

מסעדות שף בישראל
אם פעם אלוהים היה די ג´יי אז אין ספק שלאחרונה החליף אותו השף. תוכניות בישול ותחרויות בישול המונחות ע"י מיטב השפים של ישראל מעורות עניין רב ודוחפות ישראלים רבים לבקר במסעדות גורמה יותר מאי פעם בעבר.
לצד השמירה על הסטנדרט הגבוה במסעדות השף המסורתיות, פותחים ומנהיגים לאחרונה השפים המוכרים בישראל גם מסעדות מזון, "גורמה עממי", פרשנויות של מקצוענים למזון ומנות שכולנו מכירים.

מסעדות מומלצות
בקרוב נעלה באתר אפליקציה מיוחדת אשר תאפשר לכם בקלות רבה לבחור מספר מסעדות, לבצע השוואה ביניהם בפרמטרים שונים ולהשוות המלצות מבקרים. לאחר ביקורכם במסעדה אתם מוזמנים להפוך למבקרי מסעדות למספר רגעים ולעדכן אותנו ואת הגולשים באתר על החוויה שלכם ולכתוב המלצות על מסעדות בהן ביקרתם.

מסעדות כשרות
"אומרים שעם חמאה זה יותר טעים" אבל כנראה שאף פעם לא נדע באמת....
מסעדות רבות ברחבי הארץ בוחרות לא לוותר על קהל גדול של שומרי הכשרות. לאחרונה אף החלו מסעדות לא כשרות לשנות את אופיין וליישר קו עם תפריטים כשרים והשגחת כשרות. אז גם אם אתם שומרי מסורת ורוצים לצאת לבלות ולאכול טוב מבלי להרגיש שאתם מתפשרים, דעו כי היצע המסעדות הכשרות בארץ בכלל ומסעדות הגורמה בפרט מסבירות פניהן אליכן ומזמינות את כולם לבקר ובכללם שומרי הכשרות.