טיסות UP אל על הפלגות נופש | סנורמה

טיסות לאילת

מתכננים חופשה באילת ולא רוצים "לשרוף" יום שלם בנסיעה? יוצאים לחופשה משפחתית ומעדיפים לתת לילדים חוויה קצת יותר מיוחדת מלשבת קשורים כמה שעות? אין ספק כי טיסה לאילת היא הפתרון הנוח ביותר עבורכם.
טיסות לאילת הן טיסות הפנים הפופולאריות ביותר בישראל. עיר הנופש הדרומית מושכת אליה אלפי תיירים ושדה התעופה אשר נמצא בלב ליבה של העיר, מרחק הליכה מאיזור הטיילת ובתי המלון, מאפשר נחיתה קלה ופשוטה כמעט בלי צורך להשתמש באמצעי תחבורה נוספים. על מנת להגיע לבית המלון שלכם. טיסות לאילת יוצאות באופן סדיר מנתב"ג, משדה דב וגם מחיפה.
טיסה לאילת ממרכז הארץ נמשכת פחות ומשעה ומאפשרת לכם להגיע לאילת רעננים ומוכנים להתחיל ליהנות מעיר מבלי צורך להירגע מהנסיעה או לפצות על הזמן שבוזבז. נטו רווח של זמן.

טיסות ארקיע לאילת
"ארקיע" הוקמה בימי ראשית המדינה במטרה לחבר את אילת לשאר המדינה ובתחילת דרכה היה זה יעודה העיקרי. כיום מפעילה ארקיע בכל יום עשרות טיסות פנים ארציות משדה דב לאילת, מנתב"ג לאילת ומחיפה לאילת (ובחזרה כמובן...) כמו כן פעילה ארקיע קוים סדירים וגם טיסות צ´רטר של טיסות בינלאומיות ליעדים שונים באירופה ובאגן הים התיכון.

טיסות אל על לאילת
זה מספר שנים ש"אל-על" מפעילה קו טיסות תל-אביב – אילת. מטוסי אל-על המשמשים לטיסות לאילת הם אותן מטוסי בואינג המשמשים את החברה גם לטיסות בינלאומיות מה שמבטיח חוויה נוחה ומפנקת. תוכלו לבחור בין 3 טיסות סדירות הממריאות כל יום מימי השבוע מנתב"ג לאילת. בסופ"ש מקיימת אל-על טיסות לאילת גם כן, אחת בשישי וטיסה אחת במוצ"ש.

טיסות ישראייר לאילת
"ישראייר תיירות ותעופה" משווקת חבילות נופש בארץ ובחו"ל ומפעילה טיסות ליעדים שונים באירופה ואגן הים התיכון. ישראייר מפעילה טיסות סדירות לאילת ובחזרה במטוסי "איירבאס"  ו ATR. טיסות ישראייר יוצאות מנתב"ג, שדה דב וחיפה.
 • טיסות לאילת בעונת התיירות
  במרחק טיסה קצרה במיוחד נמצא יעד מושלם שכל כולו חופש ופינוק. ים כחול, מלונות מפנקים, מסעדות מעולות, אווירה טובה ואפילו לא צריך לצאת מגבולות הארץ בשביל זה!
 • טיסות פנים בישראל
  סטטיסטית - הכי פחות תאונות קורות באוויר. נפשית - זו הדרך שבה תצטרכו לבצע הכי פחות הכנות לקראת החופשה
 • כרטיס טיסה לאילת במחיר מוזל
  לא צריך לשבור קופות חיסכון בשביל חופשה מפנקת באילת! ישנן דרכים רבות שניתן לחסוך בחופשה ועדיין לעשות חיים משוגעים, וזה לא קורה בארץ רחוקה, זה קורה ממש כאן, בדרום הארץ עם בריזה ימית של ים סוף!
 • טיסות לאילת ברגע האחרון
  החלטתם להיות ספונטניים? אין כמו כמה ימים באילת כדי לנקות את הראש ממחשבות! תהה הסיבה אשר תהה, על זה כבר תחפרו בטיסה הקצרה ביותר שתוכלו למצוא בארץ, הלוא היא חופשה קצרה לעיר הנופש אילת! בזמן שאחרים נוהרים לעיר דרך כביש הערבה, ומקווים שהמנוע לא יתחמם יתר על ה
 • השוואת מחירי טיסות לאילת
  ההכנות לקראת החופשה באילת תמו, ונשאר להגיע לשדה התעופה ולעלות על המטוס. טוב שהטיסה קצרה, כך תתחיל החופשה יותר מהר ותוכלו להתרווח במלון במהרה. אך לפני שאתם חולמים על ההליכה בטיילת אילת לקראת הפאבים והמועדונים באזור, או יציאה לסרט בקולנוע ה-IMAX, קחו צעד אח
 • לטוס לאילת או ליסוע ברכב
  איזה כיף שיש עוד אפשרות להגיע לאילת. קצת שונה ולא שגרתית מקנה לנו אווירה של חופש אמיתי. הכנו את התיקים, כרטיסים אולי גם טיסה ראשונה לילדים, יכול להיות נחמד. ובכן אליה וקוץ בה לכל דבר טוב יש גם חסרונות.