טיסות UP אל על הפלגות נופש | סנורמה

השוואת מחירי טיסות לאילת

ההכנות לקראת החופשה באילת תמו, ונשאר להגיע לשדה התעופה ולעלות על המטוס. טוב שהטיסה קצרה, כך תתחיל החופשה יותר מהר ותוכלו להתרווח במלון במהרה. אך לפני שאתם חולמים על ההליכה בטיילת אילת לקראת הפאבים והמועדונים באזור, או יציאה לסרט בקולנוע ה-IMAX, קחו צעד אח
יוצאים לתפוס קצת שמש בעיר הדרומית, והחלטתם לעשות זאת בדרך המהירה והיותר בטוחה? מחירי טיסות לאילת משתנים מעת לעת, ולא תמיד ישראלים מצליחים לתפוס את הטיסה הזולה ביותר. מספיק שתופסים מלון שמעלה את יוקר החופשה באילת וכבר אנשים מרגישים טעם מר בפה, בתום אתנחתא המלווה בימים חמים של בטן-גב מול חופי ים סוף. רוצים לצאת בזול מחופשה קצרה בעיר נופש הדרומית - קבלו כמה טיפים מאיתנו.

איך משיגים טיסה במחיר טוב לאילת?
נבירה באתרי סוכנויות נסיעות מראה שמחירי טיסות יכולות לנוע בין 350 ל-500 שקל, אם מנסים לסגור דיל בדקה ה-90 בטיסה לאילת. כמובן שהמחירים משתנים לפי מועד הטיסה, ולפי היעד שממנו אתם יוצאים. העניין שיכול להשפיע על מחירי טיסות לאילת בצורה משמעותית יכול להיות קרבה לחגים ולמועדי הקיץ, אז ידוע שהביקוש לטיסות לאילת גדול ביותר. עוד טיפ שיכול לעזור הוא העובדה שאנשים מתנפלים על טיסות הלוך ושוב בסופי השבוע, לכן יכול שכדאי לרכוש כרטיס טיסה שהטיסה יוצאת ממנו בתחילת שבוע והחזרה נופלת גם כן על תחילת ואפילו אמצע שבוע (אמצע שבוע שבוע אמור להיות אידיאלי בשני הכיוונים).

דיל הכולל טיסה לאילת
לא תמיד חייבים לסגור טיסה לשני כיוונים, לפעמים תמצאו בעצמכם מחיר סביר לכל יעד בנפרד, וכשתחברו את שתי הטיסות תגלו שמצאתם דיל לא רע בעצמכם. אם תחליטו לסגור דיל בעצמכם מול סוכן נסיעות יכול להיות שתצליחו להתקמבן גם על טיסה וגם על מלון במחיר טוב במסגרת "הכל כלול". דילים יכולים לבוא טוב לזוגות בחופשה רומנטית או למשפחה עם ילדים, כי אליהם בדרך כלל מכוון השוק הזה.

אל תסמכו בהכרח על דיל בדקה ה-90, ואל תהיו לחוצים על סגירת טיסה מול סוכן, אלא אם כן אין לכם ברירה. עם קצת חיפוש גם אתם תוכלו לחסוך בעלויות הטיסה, בדרך לחופשה באילת.
 • טיסות לאילת בעונת התיירות
  במרחק טיסה קצרה במיוחד נמצא יעד מושלם שכל כולו חופש ופינוק. ים כחול, מלונות מפנקים, מסעדות מעולות, אווירה טובה ואפילו לא צריך לצאת מגבולות הארץ בשביל זה!
 • טיסות פנים בישראל
  סטטיסטית - הכי פחות תאונות קורות באוויר. נפשית - זו הדרך שבה תצטרכו לבצע הכי פחות הכנות לקראת החופשה
 • כרטיס טיסה לאילת במחיר מוזל
  לא צריך לשבור קופות חיסכון בשביל חופשה מפנקת באילת! ישנן דרכים רבות שניתן לחסוך בחופשה ועדיין לעשות חיים משוגעים, וזה לא קורה בארץ רחוקה, זה קורה ממש כאן, בדרום הארץ עם בריזה ימית של ים סוף!
 • טיסות לאילת ברגע האחרון
  החלטתם להיות ספונטניים? אין כמו כמה ימים באילת כדי לנקות את הראש ממחשבות! תהה הסיבה אשר תהה, על זה כבר תחפרו בטיסה הקצרה ביותר שתוכלו למצוא בארץ, הלוא היא חופשה קצרה לעיר הנופש אילת! בזמן שאחרים נוהרים לעיר דרך כביש הערבה, ומקווים שהמנוע לא יתחמם יתר על ה
 • לטוס לאילת או ליסוע ברכב
  איזה כיף שיש עוד אפשרות להגיע לאילת. קצת שונה ולא שגרתית מקנה לנו אווירה של חופש אמיתי. הכנו את התיקים, כרטיסים אולי גם טיסה ראשונה לילדים, יכול להיות נחמד. ובכן אליה וקוץ בה לכל דבר טוב יש גם חסרונות.
 • זמן הטיסה לאילת
  טיסה יכולה לחסוך זמן יקר - במיוחד אם אתם בוחרים להגיע בטיסה לאילת מהקצה השני של המדינה - מאזור הצפון.