טיסות UP אל על הפלגות נופש | סנורמה

טיסות לאילת ברגע האחרון

החלטתם להיות ספונטניים? אין כמו כמה ימים באילת כדי לנקות את הראש ממחשבות! תהה הסיבה אשר תהה, על זה כבר תחפרו בטיסה הקצרה ביותר שתוכלו למצוא בארץ, הלוא היא חופשה קצרה לעיר הנופש אילת! בזמן שאחרים נוהרים לעיר דרך כביש הערבה, ומקווים שהמנוע לא יתחמם יתר על ה
אז עכשיו שאתם מבינים שחופשה באילת יכולה להתחיל ברגל ימין אם תזמינו טיסה גם ברגע האחרון, נשאלת השאלה באיזה מחיר ניתן להשיג טיסה שלא במחיר מרקיע שחקים, ומה הטיסה כוללת אם כבר החלטתם לקנות כרטיס ברגע האחרון.

מחירי טיסות לאילת בדקה התשעים
אולי לא תכננתם את החופשה מראש, אבל זה לא אומר שתצטרכו לשלם עליה ביוקר! בדרך כלל המחיר של הטיסה תלוי בעונה, כי אז גם עולה הביקוש, אך לפעמים גם ניתן למצוא ברגע האחרון טיסה העולה לא יותר מכמה מאות שקלים בודדים. יכול שזה עניין של מזל, אבל גם בעונות חמות מתפנה לפעמים מקום בכיסאות של חברות התעופה לאילת, אשר לא הצליחו למכור. לפעמים גם ניתן למצוא יותר מכיסא בודד אחד ואז אפשר לנסוע עם החברים או בני הזוג במחיר מציאה יחסית מהיום למחר.  ברפרוף אקראי אנחנו יכולים להגיד שיש גם טיסות באמצע או סוף שבוע שלא בעונה, במחירים שלא עולים על 200 עד 300 שקל!

טיסה כולל מלון לאילת
מי אמר שאין מבצע של הכל כלול כאשר מעוניינים לרכוש כרטיס בודד, או אולי כמה כרטיסי טיסה לעיר הנופש הדרומית אילת? על הדרך בחיפוש אחר טיסה לאילת, אתם יכולים להיתקל במבצע של מלון בנוסף לטיסה, וכמובן שהמחיר משתנה בהתאם לרמה של המלון. במקרה של רצון לחופשה זולה יחסית, אולי תרצו לחפש אלטרנטיבות כמו הוסטל לא רחוק מהטיילת, או אולי צימר קרוב בעיר אילת אם אתם מחפשים להירגע בעיר הדרומית עם בני הזוג באתנחתא רומנטית.

בדיקה של טיסה לאילת ברגע האחרון לא אמורה להפוך ל"מבצע סבתא" - אז אל תתנו לעצמכם לשקוע בהשוואות מחירים. יכול להיות שעד שתבואו ללחוץ על הרכישה, היא תיעלם. אז הפעם תנסו להיות "קלים עד ההדק" - אם כבר אתם ספונטניים!
 • טיסות לאילת בעונת התיירות
  במרחק טיסה קצרה במיוחד נמצא יעד מושלם שכל כולו חופש ופינוק. ים כחול, מלונות מפנקים, מסעדות מעולות, אווירה טובה ואפילו לא צריך לצאת מגבולות הארץ בשביל זה!
 • טיסות פנים בישראל
  סטטיסטית - הכי פחות תאונות קורות באוויר. נפשית - זו הדרך שבה תצטרכו לבצע הכי פחות הכנות לקראת החופשה
 • כרטיס טיסה לאילת במחיר מוזל
  לא צריך לשבור קופות חיסכון בשביל חופשה מפנקת באילת! ישנן דרכים רבות שניתן לחסוך בחופשה ועדיין לעשות חיים משוגעים, וזה לא קורה בארץ רחוקה, זה קורה ממש כאן, בדרום הארץ עם בריזה ימית של ים סוף!
 • השוואת מחירי טיסות לאילת
  ההכנות לקראת החופשה באילת תמו, ונשאר להגיע לשדה התעופה ולעלות על המטוס. טוב שהטיסה קצרה, כך תתחיל החופשה יותר מהר ותוכלו להתרווח במלון במהרה. אך לפני שאתם חולמים על ההליכה בטיילת אילת לקראת הפאבים והמועדונים באזור, או יציאה לסרט בקולנוע ה-IMAX, קחו צעד אח
 • לטוס לאילת או ליסוע ברכב
  איזה כיף שיש עוד אפשרות להגיע לאילת. קצת שונה ולא שגרתית מקנה לנו אווירה של חופש אמיתי. הכנו את התיקים, כרטיסים אולי גם טיסה ראשונה לילדים, יכול להיות נחמד. ובכן אליה וקוץ בה לכל דבר טוב יש גם חסרונות.
 • זמן הטיסה לאילת
  טיסה יכולה לחסוך זמן יקר - במיוחד אם אתם בוחרים להגיע בטיסה לאילת מהקצה השני של המדינה - מאזור הצפון.