טיסות UP אל על הפלגות נופש | סנורמה

מלונות בוטיק בתל-אביב

מה לא נאמר על תל אביב: העיר הקטנה למי למתייר מחו"ל, והגדולה לישראלים, לא נותנת מנוח עם אווירת החופשה הלא נגמרת ושלל האטרקציות הקולינריות, כמו גם התרבויות, אשר אותם תוכלו למצוא בשפע!
רציתם להרגיש מהי יוקרה אמיתית? עד שמחירי הדירות ירדו ותוכלו להרשות לעצמכם דירה בתל אביב, בואו תחוו את החיים הטובים במרחק נגיעה, באמצעות אירוח במלונות בוטיק בתל-אביב הססגונית! כל החושים שלכם יתעוררו לחיים, וזאת אולי הדירה הכי אידיאלית לחוות את תל אביב כתיירים!!למה כדאי לנפוש במלון בוטיק?
אמנם המחיר יכול להיות מעל הממוצע וייתכן שתמצאו מחירים סבירים ביותר, אבל מלונות בוטיק מארחים תיירים אשר יודעים איכות מהי! זה מתחיל בריחות הנעימים שבחדר ובלובי - ריח עץ האלון או העץ היוקרתי יגרום לכם להרגיש מותרות ברמה של גירויים של כל החושים.

התענוג ממשיך לעניין וויזואלי שיוציא לכם את העיניים מרוב עונג: כורסאות העור בחדר האורחים, המיטה והמזרון שהייתם רוצים לקחת הביתה כמו בפרסומות, שרותי המקום בקטע של נינוחות אינסופית עם מיני מקרר למשל וצוות אשר מעוניין לשרת אתכם ברמה הכי גבוהה! וכמובן פינוק של נוף ממרפסת המשקיפה אל הרחוב השקט ואשר מלטפת אתכם ממשב רוח הים, וכך תוכלו לתפוס קצת שמש בלי לצאת מהמלון כלל!

מה יש לעשות בתל אביב?
יכול להיות שאתם לא גרים בעיר, אבל גם תיירים מהקצה השני של העולם יודעים שתל אביב זה המקום להיות בו! מלבד מסיבות בת"א ללא הפסקה, תוכלו למצוא שמלונות הבוטיק בתל אביב נמצאות הרבה פעמים בקרבה לים, לעתים גם קו ראשון או שני לחוף, וזאת כבר אחלה דרך לפתוח את הבוקר בחופשה חלומית!

מלונות הבוטיק הרבה פעמים נמצאים באזורים ובסמטאות השקטות באזורים היוקרתיים כמו באזור רחוב הירקון, כרם התימנים או נווה צדק - הקרבה לאותם אזורים תורמת בכך שאתם יכולים להימצא בקירוב למועדונים, פאבים, חוף הים הידוע של תל אביב, בסמוך למרכזי תרבות כמו הבימה, ליד מרכזי קניות וליד מקומות ססגוניים רבים אחרים!

אם זו הליכה בצד הטיילת של תל אביב, או האירוח במסעדת גורמה הצמודה מרגיש לכם נכון - אז כנראה שאתם בדרך לאחת החופשות הטובות שהכרתם במלונות בוטיק בתל-אביב!