טיסות UP אל על הפלגות נופש | סנורמה

מלון לאונרדו פריוילג´ ים המלח - הכל כלול

בדרך כלל כשאנחנו יוצאים לחופשה אנחנו מוצאים את עצמנו כל הזמן בתנועה, לא באמת נחים ואז כשנגמרת החופשה אנחנו צריכים עוד זמן לנוח ממנה
כדי שזה לא יקרה ונוכל לצאת לחופשה קצרה בארץ כדי לנוח באמת מומלץ ללכת למלון מפנק שיש בו הכל ולא צריך להסתובב בחוץ כדי לחפש את מה שהוא נותן. מלון לאונארדו פריוילג´ בים המלח הוא מלון הכל כלול שנותן מענה לבעיה זו ומיועד לאנשים שבאמת בא להם לנוח.
תמונה של מלון לאונרדו פריוילג´ ים המלח - הכל כלול תמונות של מלון לאונרדו פריוילג´ ים המלח - הכל כלול איך נראה מלון לאונרדו פריוילג´ ים המלח - הכל כלול? חוות דעת על מלון לאונרדו פריוילג´ ים המלח - הכל כלול המלצות על מלון לאונרדו פריוילג´ ים המלח - הכל כלול
הזמן עכשיו מקום במלון לאונרדו פריוילג´ ים המלח - הכל כלולמלון לאונרדו פריוילג´ ים המלח
מלון לאונרדו פריוילג´ ים המלח ממוקם על צוק מדברי בנקודת תצפית מרהיבה על ים המלח, מה שמשרה רוגע ונינוחות. המלון מציע דיל "הכל כלול" ומגיש לא פחות מחמש ארוחות ביום שכלולות במחיר, מה שמאפשר לכם להישאר במלון ולנוח כל עוד תרצו. המלון מציע מגוון שירותים ומתקנים בהם פעילויות לילדים, הופעות לכל הגילאים, בריכות שחיה ומתחם ספא. מהלון מציע מבחר סוגים של חדרים וסוויטות במחירם משתנים.

אוכל בלאונרדו פריוילג´ ים המלח
כשמלון מציע דיל של הכל כלול לקוחותיו נמצאים בתחומי המלון יותר זמן ממלון רגיל ומשתמשים הרבה יותר במתקניו ושירותיו, לכן חשוב לו מאוד להשקיע בהם. במלון לאונרדו פריוילג´ בים המלח לקחו את עניין האוכל צעד אחד קדימה והמלון מציע חמש אחורות מלאות ביום שכוללות ממנות בשר משובחות, תפריט בריאותי עם דגש על בישול ואידוי דרך צורת הגשה מושקעת בצלחות אישיות ועד הדובדבן שבקצפת שמגיע בצורת קינוחים מיוחדים ונשנושי לילה.

שירותי ומתקני המלון בים המלח
השילוב של מלון הכל כלול והמיקום שלו בים המלח הביאו את המלון להשקיע מאוד במתחם הספא שלו ואפילו יצרו בו קומת ספא שלמה ושקטה ללא ילדים. מתחם הספא שעומד לראשות האורחים כולל לא פחות מ-30 חדרי טיפולים, 3 סוגי בריכות, סאונה רטובה וחדר כושר מתקדם.