טיסות UP אל על הפלגות נופש | סנורמה

מלון הילטון תל אביב

בכל מקום בעולם שיש בתי מלון, יש מיקומים יותר טובים ופחות טובים וכך גם בת"א. הילטון ת"א הוא מלון עם מיקום נדיר ואפשר אפילו להגיד שהמיקום הזה הוא הטוב בתל אביב ונותן לו יתרון גדול על פני המלונות שבסביבתו.
המלון שוכן במרכז גן העצמות ובשונה משאר המלונות באזור, הוא איננו מוקף בניינים וצפופים, ובנוסף לכך הוא נמצא בקו ראשון לים כשאין כביש שמפריד בינו לבין החוף והוא מאפשר ירידה מהירה ישירות לים.
תמונה של מלון הילטון תל אביב תמונות של מלון הילטון תל אביב איך נראה מלון הילטון תל אביב? חוות דעת על מלון הילטון תל אביב המלצות על מלון הילטון תל אביב
הזמן עכשיו מקום במלון הילטון תל אביבהילטון תל אביב וסביבתו
מלון הילטון בתל אביב ממוקדם מרחק הליכה קצרה ממרכזי הבלוי והעסקים. המלון נותן אפשרות חיבור בין נופש אולטימטיבי בחופייה היפים והומי האדם של ת"א לבין חופשה בצד האורבני שוקק החיים של העיר עצמה. במלון מופעלות לא פחות מ-6 מסעדות שונות, חניון מקורה ומגוון שירותים רחב. המלון ממוקם בקרבת תחבורה ציבורית שמאפשרת גישה לכל מקום בעיר ומחוצה לה ללא.

שירותי המלון
כיאה למלון חמישה כוכבים דלקס, מלון הלטון ת"א מציע מגוון רחב מאוד של שירותים. בין שירותיו של המלון אפשר למצוא חדר אוכל ומספר מסעדות יוקרה, מכון כושר משוכלל ומרכז ספא, בריכת שחיה בריאה ממי ים ובריכת ילדים, ג´קוזי וסאונה, חנויות, מרכז אירועים גדול שמשמש לאירוח כנסים גדולים, שירותי המרת מטבע זר ועוד… כך שלמעשה הוא מספק מעטפת מלאה לאורחיו.

חדרי מלון הילטון ת"א
כל חדרי מהלון פונים לכיוון הים, כך שבכל חדר במלון הילטון תל אביב יש נוף לים. המלון מציע מגוון של לא פחות מ-20 סוגי חדרים ביניהם אפשר למצוא סוויטות, חדרים למשפחה, לזוג כשהגדלים ביניהם משתנים, גודל המיטות, גובה הקומה ושאר המתקנים שאפשר למצוא בחדר והמחיר בהתאם.