טיסות UP אל על הפלגות נופש | סנורמה

מלון רימונים מינרל טבריה

אם אתם רוצים לנסוע לחופשה שקטה במקום לא רחוק ממרכז הארץ, ודאי תתפלאו לשמוע שאפשר למצוא מקום כזה דווקא בטבריה.
מלון רימונים מינרל טבריה שם לעצמו מטרה להפוך למלון שקט למרות האזור בו הוא נמצא (שנחשב אזור רועש וגועש) כשהוציא את המתקנים הרועשים והפך את המלון למקום באווירה שקטה ופסטורלית עם נופי הכנרת וסביבתה המדהימים.
תמונה של מלון רימונים מינרל טבריה תמונות של מלון רימונים מינרל טבריה איך נראה מלון רימונים מינרל טבריה? חוות דעת על מלון רימונים מינרל טבריה המלצות על מלון רימונים מינרל טבריה
הזמן עכשיו מקום במלון רימונים מינרל טבריה
השוואת מחירים עבור מלון רימונים מינרל טבריה באתר PageHotelCombinedמלון רימונים מינרל טבריה
מלון רימונים בטבריה הוא מלון בסדר גודל בינוני כשהוא מחזיק ומציע לאורחיו 205 חדרי אירוח. המאפיין העיקרי של רימונים מינרל הוא שקט. המלון מציע חופשה רגועה, שלווה ונינוחה ובריאה עם סביבה של דשאים ירוקים ומרחק הליכה מחוף הכנרת כשאת המתקנים הרועשים שיוצרים המולה הוא מספק מחוץ לשטח המלון. 

מתקני מלון רימונים מינרל טבריה
במלון רימונים בטבריה אפשר למצוא מגוון רחב של מתקנים ושירותים שעוזרים לאורחי המלון להעצים את חווית הנופש ולעבור אותה בכיף כשחלק מהמתקנים נמצאים במתחם חמי טבריה (שנמצא מחוץ למלון) ועובד איתו בשיתוף פעולה. המתקנים שנמצאים בחמי טבריה הם בעיקר מתקני המים כמו בריכת השחיה עם המים המתוקים והמעיינות החמים כשבשטח המלון אפשר למצוא את המסעדות והמועדונים שעומדים לרווחת האורחים.

מלון רימונים מינרל וחמי טבריה
מלון רימונים מינרל מחשיב עצמו כמלון בריאות ולכן משתף המלון פעולה עם מתחם חמי טבריה שנמצא במרחק הליכה קצרה מהמלון עצמו ואורחי המלון זכאים לכניסה חופשית לחמי טבריה. בחמי טבריה אפשר למצוא מתקני מים מכל הסוגים שכוללים ספא על החוף, בריכות תירמו מינרליות (אלה עם הריח של הגופרית…), בריכת ילדים, סאונה ג´קוזי ועוד...