טיסות UP אל על הפלגות נופש | סנורמה

פרימה מיוזיק אילת

סוג של נווה מדבר בתוך נווה מדבר! מלון פרימה מיוזיק באילת, אשר שוכן בחוף אלמוג, מציע את השוניות היפות באילת למבקריו במרחק קצר ביותר מהמלון.
מעבר לכך, בחירת החדר במלון יכול להיעשות גם לא רק על ידי מיקום, אלא על ידי בחירת המוזיקה האהובה עליכם, שכן היא מתנגנת לפרקים בחדריכם המרווח.
תמונה של פרימה מיוזיק אילת תמונות של פרימה מיוזיק אילת איך נראה פרימה מיוזיק אילת? חוות דעת על פרימה מיוזיק אילת המלצות על פרימה מיוזיק אילת
הזמן עכשיו מקום בפרימה מיוזיק אילתמלון פרימה מיוזיק אילת
אם החלטתם לנפוש בתוך גבולות מלון פרימה, דעו לכם שניתן למצוא שפע של דברים לעשות, לכם ולילדיכם: בריכה חצי אולימפית של 25 מטר (המוזיקה גם יורדת לעומקי הבריכה!), בריכת ילדים בנוסף, שירות נרחב של אינטרנט אלחוטי בחדרים עצמם ובשטחי המלון הציבוריים, חדרי ספא וכושר עם חדרי סאונה ושירות מעבר למצופה. המלון מציע גם שירותי כביסה וגיהוץ, עם חנייה חופשית בשטחה.

מלון פרימה מיוזיק אילת חוות דעת
פרימה מיוזיק אילת נמנה בין המלונות האיכותיים והייחודיים של העיר - עם צוות מלון אשר נותן שירות לא רק בעברית אלא גם באנגלית, רוסית, ערבית, צרפתית ואף פורטוגזית, אין ספק שהוא מושך אליו תיירים מהשורה הראשונה אשר מבינים מהי רמת שירות. המלון מספק ארוחות בוקר וערב באופן סדיר עם ארוחות כשרות על פי תעודת כשרות מהרבנות באילת, וניתן להזמין גם ארוחות צמחוניות. אם אתם מעוניינים לצאת וליהנות מהעיר, אתם מוזמנים לשכור אופניים ומכשיר MP3 ולצאת לסיבוב.

אטרקציות בפרימה מיוזיק
הקונספט העיקרי של פרימה מיוזיק אילת נגזר משמו: כערך מוסף על מנת ליהנות מהחוויה באופן אולטימטיבי, ניתן למצוא במלון מוזיקה מרגיעה המתנגנת בחדרים, כאשר ניתן גם להחליף למוזיקה מתוך ספרייה מכובדת של דיסקים! ילדיכם יכולים ליהנות מהקלטת שיר באולפן מקצועי אשר נבנה במיוחד כדי לבדרם ומעבר לכך ישנו מועדון ילדים אשר כולל בתוכו ומחוצה לו פעילויות רבות לגילאי הצעירים.