טיסות UP אל על הפלגות נופש | סנורמה

מג´יק פאלאס

אם יש מקום אחד באילת שבו ניתן לצאת מחויכים, הלוא זה מלון מג´יק פאלאס אילת!
נופש אשר יכול לרצות את כל בני המשפחה, הן מבחינת המגוון הקולינרי שבו והן מבחינת האטרקציות ומגוון השירותים שבו. עובדי מלון מג´יק עובדים מסביב לשעון, על מנת לספק לכם חוויה אחרת של חופשה מהסרטים!
תמונה של מג´יק פאלאס תמונות של מג´יק פאלאס איך נראה מג´יק פאלאס? חוות דעת על מג´יק פאלאס המלצות על מג´יק פאלאס
הזמן עכשיו מקום במג´יק פאלאסמלון מג´יק פאלאס אילת
רשת מלונות פתאל גאה להציג את אחד ממלונותיה המפוארים ובעל רפרטואר עתיר שבחים: מלון מג´יק פאלאס באילת, נושק לחוף הים וצמוד למרינה האילתית, וזה גם אם באמת תרגישו צורך לצאת משטחו! מג´יק פלאס הוא מלון כשר, ניתן למצוא בו גם ארוחות לטבעוניים, צמחוניים וגם ארוחות ללא גלוטן. בנוסף, בשטח המלון ניתן למצוא חנייה צמודה ללא תשלום על בסיס מקום פנוי. המקום נגיש לבעלי מוגבלויות כחלק מהשירות המצוין.

הזמנת חדר במלון מג´יק פאלאס
מלון מג´יק פאלאס נועד לאכלס מספר רב של נופשים, עקב חדריו הגדולים להפליא וכמלון המיועד לכל המשפחה ניתן לשכן בו גם זוגות עם מספר של ארבעה ילדים לכל היותר. במקום גם ניתן למצוא ציוד כמו מיטת תינוקות, סטריליזטור וכיוצא בזה. ניתן למצוא בחדרי האירוח השונים במלון גם אפשרות לאכלוס של ארבעה מבוגרים לחפצים בכך. כמלון המיועד בין היתר לאכלוס משפחות עם ילדים, נבנה חדר משחקים אשר עובד גם עד שעות מאוחרות.

מג´יק פאלאס ביקורת
המלון מרשת מלונות פתאל, מגיק פלאס, קיבל לא מעט שבחים על איכותו, שכן הוא מציע שירותים הפועלים עד שעות מאוחרות עד הלילה, ויש גם שירותים אשר ניתן למצוא שפועלים עשרים שעות ביממה! בין היתר ניתן למצוא אירוח בחדרי הספא של המלון עד שעת חצות ולהתפנק עד השעות הקטנות של הלילה. המלון יכול להרשות לעצמו לעשות שימוש בחומרים הטובים ביותר להכנת ארוחות גורמה וזה באמצעות העסקת השפים הטובים בארץ - חוויה קולינרית לכל המשפחה.