טיסות UP אל על הפלגות נופש | סנורמה

מלון דן פנורמה תל אביב

כאשר הבריזה ורחש הגלים נשמע גם מרחבי המלון, כבר מרגישים זאת עוד מהלובי שפיסת גן-עדן מונחת באמצע תל-אביב!
מלון דן פנורמה בעיר ללא הפסקה מציג חדרים מרווחים ביותר, שירות מעולה אשר זכה לביקורות חיוביות לא מעטות, חדר כושר במקום ומרכז עסקים עם גישה אליו מחלק מהחדרים עצמם.
תמונה של מלון דן פנורמה תל אביב תמונות של מלון דן פנורמה תל אביב איך נראה מלון דן פנורמה תל אביב? חוות דעת על מלון דן פנורמה תל אביב המלצות על מלון דן פנורמה תל אביב
הזמן עכשיו מקום במלון דן פנורמה תל אביבנופש בדן פנורמה תל אביב
דן פנורמה נחשב לאחד ממלונות הטובים בישראל - בין שירותיו ניתן למוצא מתחם בריאות אשר כולל גם ספא, ג´קוזי וסוגי עיסויים לא מעטים, מועדון ייחודי לילדים המלווה על ידי מדריכים מקצועיים וכולל אטרקציות לא מעטות בזמן שהמבוגרים יכולים ללכת לטייל, מסעדות גורמה ומסעדות דגים מהטובות שבאזור המרכז, מתחם התחנה ומוזיאון ארץ ישראל וחדרים רחבים ומפנקים החל מחדר דלוקס ועד הסוויטה הנשיאותית!

פגישת עסקים במלון בתל אביב
לרשות הבאים לפגישות עסקים עומדים לא מעט אמצעי שירות על מנת שיוכלו להמשיך בעסקיהם כרגיל, ועם זאת ליהנות ככל הניתן בנופש במלון דן פנורמה תל-אביב. בין היתר ניתן למצוא לאנשי עסקים שירותי פקס וצילום של מסמכים, אינטרנט אלחוטי כמעט בכל פינה וגם בחדר עצמו ויותר מכל טרקלין המשמש לפגישות עסקים אשר כולל גם חדר ישיבות בקומה ה-18 של המלון.

מלונות בצמוד לטיילת
דן פנורמה בנוסף לשירותיו אשר מצוינים לשבח, ממוקם באזור אסטרטגי במרחק של דקה-שתיים מאזור הטיילת של תל אביב-יפו: משם ניתן להגיע למסעדות לאורך הטיילת בקלות, ליפו העתיקה, לשדרות רוטשילד ונווה צדק אם תרצו. במקרה שהבריכה של המלון או הג´קוזי, הים נגיש להליכה בכל שעה ושעה ולשחייה לבחירתכם מתי שתרצו. גם אם די לכם בטבילה פשוטה במי הים, ניתן למצוא שירותי צלילה ושייט באזור המלון גם כן!