טיסות UP אל על הפלגות נופש | סנורמה

יו סוויטס אילת

מה שמיוחד במלון יו סוויטס אילת, מרשת מלונות פאתל, הוא שאין בו חדרים. אז איפה בדיוק ישנים אתם שואלים? בסוויטות כמובן!!
אבל לא סתם סוויטות אלא כאלה  מפנקות ויוקרתיות במיוחד שיהפכו את החופשה שלכם למיוחדת ולבלתי נשכחת. כל הסוויטות במלון מתאימות או לחופשה זוגית או לחופשת משפחתית, הן מעוצבות ומאובזרות בריהוט ובציוד חדישים ומעודכנים. בנוסף לסוויטות יוצאות הדופן, תמצאו במלון מתחם ספא מפנק, אוכל משובח ושפע של אטרקציות לילדים ולנוער.
תמונה של יו סוויטס אילת תמונות של יו סוויטס אילת איך נראה יו סוויטס אילת? חוות דעת על יו סוויטס אילת המלצות על יו סוויטס אילת
הזמן עכשיו מקום ביו סוויטס אילתמבצעים ליו סוויטס אילת
מלון יו סוויסט אילת, לשעבר מלון מרידיאן, הוא מלון יוקרתי במיוחד. למרות היוקרה והרמה הגבוהה מאוד של המלון, תוכלו למצוא פעמים רבות מבצעים שווים במיוחד לחופשה במלון. כדאי לחפש היטב באתרים ובסוכנויות השונים, להתפשר על תאריכים מסויימים ולוותר על תקופות בהן הביקוש לחופשה גבוה, וכך להשיג חופשה באילת במחיר משתלם מביוחד. 

מלון באילת לחופשה משפחתית
כדי שחופשה משפחתית תהיה מוצלחת במיוחד יש לדאוג לילדים לעיסוקים ולאטרקציות. רק ככה תוכלו להבטיח גם לעצמכם זמן פנוי לפינוק והזדמנות באמת להנות מהחופש. במלון יו סוויטס אילת יש המון אטרקציות המתאימות לילדים ולנוער, כאלה שיעסיקו אותם שעות רבות ויפנו לכם, המבוגרים, זמן רב. בין הפעילויות תוכלו למצוא הופעות לילדים, מועדון ובו משחקים רבים ועוד המון דברים מהנים שהופכים ילדים למאושרים בחופשה.

מלון באילת לחופשה עם תינוק
כשיוצאים לחופשה עם תינוק קטן יש לוודא שהמלון ערוך לכך, כדי שלא יהיו סיבוכים מיותרים שיגרעו מהנאת החופשה שלכם. יציאה מהבית עם תינוק אינה דבר פשוט, על אחת כמה וכמה כשמדובר על חופשה בת מספר לילות. מלון יו סוויסט באילת הוא מלון שמבין את הצרכים של הורים לתינוק וכולל את כל מה שהתינוק זקוק לו. החל מעגלת תינוק, מיטת תינוק, עדיפות בקבלת חדרים וכלה בחדר אוכל שבו ניתן למצוא בלנדר לטחינת מזון, סינרים וכסאות אוכל לתינוקות.