טיסות UP אל על הפלגות נופש | סנורמה

דילים למלונות בים המלח

לא תמיד מלון במקום הנמוך בעולם יהיה גם במחיר נמוך כל-כך. ובכל זאת, אל תמהרו לוותר ככה בקלות על חופשה בים המלח
חופשה באזור היפה הזה יכולה להטעין אתכם בהרבה אנרגיות, לרפא את הגוף ואת הנפש ולגרום לחוויה מוצלחת במיוחד. מלונות ים המלח ידועים ברמה הגבוהה שלהם הן מבחינת שירות והן מבחינת המתקנים שהם מציעים לאורחים, וניתן למצוא דילים שווים למלונות שיאפשרו לכם לרכוש חופשה משתלמת במיוחד.

מבצעי סופ"ש למלון בים המלח
אין כמו להעביר סוף שבוע במלון בים המלח. השקט והשלווה שמאפיינים ממילא את הסופ"ש מקבלים עוצמות הרבה יותר גדולות בים המלח. הנופים המשגעים והאווירה המיוחדת יכולים להפוך את חופשת הסופ"ש שלכם לבלתי נשכחת. ניתן למצוא שפע של מבצעים למלונות בים המלח גם בסופ"ש וכך ליהנות ממחירים נוחים למדי.

דילים לים המלח ברגע האחרון
אם אתם נמנים על אותם ספונטניים שלא אוהבים לתכנן מראש, פעמים רבות זה עשוי ממש לעזור לכם, במיוחד אם מדובר על חופשה בים המלח. מבצעי הדקה ה-90 לים המלח מציעים מחירים סופר משתלמים למגוון רחב של מלונות. מה שכן, מבצעים אלו מבוססים בדרך כלל על בסיס מקום פנוי, כך שייתכן ובתקופות מבוקשות לא תוכלו למצוא אותם.

גרופון ים המלח
אתרי הקופונים השונים (דוגמת גרופון המוביל את התחום) מציעים גם הם דילים משתלמים למלונות ים המלח. תוכלו לעיתים למצוא מבצעים כל-כך שווים עד שתתקשו לפעמים להישאר בבית. תוסיפו למחיר הנוח של הדילים את כל הטוב שיש באזור ים המלח וקיבלתם עסקה כדאית במיוחד.