חופשה ונופש בקליק:
סוג:
אופי:
ת. יעד משוער: תאריך
טיסות אל על

מלונות ובתי מלון באתרים שונים בישראל

איך הסתדרנו לפני האינטרנט? איך ביצענו חיפוש בתי מלון? איך ביצענו השוואת מחירים לבתי מלון? מישהו בכלל זוכר???
אוטוסטראדות המידע אשר חוללו מהפך בחיינו באופן בו אנו צורכים ומשיגים מידע הצליחו להגיע מה מאוד לענף התיירות ולחולל בו מהפך של ממש. כל חיפוש חופשה מתחיל באינטרנט. במחשב האישי, בטאבלט, בסמארטפון באפליקציות – זה לא משנה. שם נמצא כל המידע ואתרי מלונות ואתרי תיירות רבים מעמידים לרשות הגולשים כלים אינטראקטיביים להשוואת מחירים ולביצוע "הבחירה הנכונה" ביותר.

אתרי תיירות לשירות הגולש
קחו למשל את "חופש נופש". אתר תיירות אשר שואף להביא לגולש את מירב המידע התיירותי הנחוץ לו לבחירת החופשה הבאה שלו. בתא תוכלו למצוא מידע רב על בתי מלון ובקרוב תווסף אינדקס מלונות בכל הארץ אשר יאפשר הזמנות אונליין. כאשר כל המלונות נמצאים באתר אחד וניתן להזמין גם דרכו החיים בדרך לחופשה הבאה נעשים הרבה יותר קלים....

אתרי רשתות המלונות ואתרי מלונות
רשתות בתי המלון מפילות אתרים משלהן על מנת לשווק את מלונות הרשת כך עושות הרשתות: פתאל, מלנות דן, ישרוטל, רשת מלונות רימונים, רשת קראון פלאזה והולידיי אין ועוד. העניין הוא המבחר. כאשר אתה מחפש אתר באיזור מסוים באתר של רשת מספר האפשרויות מצטמצם (פחות תקף לגבי אילת שם פתאל לדוגמא מפעילה יותר מ 10 בתי מלון).
 • מלונות בוטיק בתל-אביב
  מה לא נאמר על תל אביב: העיר הקטנה למי למתייר מחו"ל, והגדולה לישראלים, לא נותנת מנוח עם אווירת החופשה הלא נגמרת ושלל האטרקציות הקולינריות, כמו גם התרבויות, אשר אותם תוכלו למצוא בשפע!
 • השוואת מחירים מלונות באילת
  אילת - המקום שאליו אמנים רצים בשביל לתת כמה הופעות, כמו שבדרנים טסים לוגאס. המקום שבו תמצאו שונית מדהימה, של דגים מזנים מיוחדים ואוצרות ים נוספים. המקום שיכול להיות היעד הבא שלכם בדרך לחופשה חלומית, העיר אילת יכולה להיות יקרה ביותר כיעד נכסף, ואפילו בהשוו
 • בתי מלון במבצע לראש השנה
  "בראש השנה בראש השנה.." תמיד נשאלת השאלה בחגים איפה עושים? סבא סבתא או אולי אצל הדודים ואולי אתם תארחו. ובכן לכל האופציות איפה תעשו את החג תוסיפו את האופציה הבאה למשוואה.. בית מלון! ריכזנו עוברכם כמה טיפים בעבור הבחירה הטובה לחג.
 • מחירי מלונות
  מחירי בתי מלון בישראל הם לא דבר שניתן לצפות – נקודה!!!! כמות הפרמטרים אשר משפיעים על מחיר חופשה במלון הם כל כך גדולה ודינמית כך שאותו חדר בבית מלון יכול לעלות לכם במחיר כמעט כפול בהפרש של שבועות.
 • מלונות במחירים זולים באילת
  אכן, יש חיה כזאת! לא על כל מלון באילת תצטרכו לשלם הון תועפות, ולא משנה עם כמה שותפים לטיול כמו בני זוג חברים או משפחה אתם מגיעים. אתם יכולים לסכם את הוצאות הלינה שלכם בכמה עשרות בכמה מאות בודדים ללילה ולהתארח במקום מכובד, ועד אירוח במקום עם רמה גבוהה של ח
 • סופשבוע במלון
  למה לנפוש במלון בסופשבוע אתם שואלים? אולי כדי לצאת מהשגרה של יום שישי עם המשפחה, אולי כי נמאס לכם מהאזור שאתם נמצאים בו ורוצים להתרענן, ואולי כי זה הזמן היחידי שלכם לקחת חופש מהעבודה המאומצת בתחילת ואמצע השבוע!