טיסות UP אל על הפלגות נופש | סנורמה

טיסות לחו"ל

טסים לחו"ל? מחפשים כרטיסי טיסה? הגעתם למקום הנכון. "חופש נופש" אתר התיירות החדש של הישראלים מביא לכם את כל מה שתרצו לדעת ואפשרויות לרכוש כרטיסי הטיסה בעסקאות משתלמות בחברות התעופה המובילות בעולם.
רכישת כרטיסי טיסה היא השלב הראשון בתכנון חופשה בחו"ל. זה לא משנה אם תבחרו לטוס במחלקה ראשונה, מחלקת עסקים או מחלקת תיירים (אקונומי). זה לא משנה אם אתם מחפשים כרטיסי טיסה לניו- יורק, כרטיסי טיסה לאירופה או כרטיסי טיסה למזרח. אנחנו ב"חפש נופש" עושים כל שביכולתנו להביא למצוא לכם מצד אחד טיסות זולות אך מצד שני שיהיו גם טיסות בחברות תעופה אמינות ויציבות. תוכלו למצוא אצלנו טיסות ישירות למגוון יעדים בעולם וטיסות עם קונקשיין אם אתם לא ממהרים לאף מקום ועל הדרך חוסכים קצת כסף, זוכים לראות עוד בירה גדולה בעולם ואפילו מרוויחים עוד חותמת בדרכון.... :-)

טיסת שכר או טיסה סדירה?
בבואנו לדבר על טיסות צ´רטר לעומת טיסות סדירות בואו נעשה קודם סדר ונעמוד על ההבדלים בין השתיים:

טיסות סדירות – טיסות סדירות הן טיסות קבועות מראש של חברות תעופה רשמיות (כמו "אל על" שמוגדרת חברת התעופה הלאומית של ישראל). מדובר בטיסות קבועות ומתוכננות חודשים מראש אשר יוצאות מיעדים שונים לאחרים בתדירות קבועה. הטיסות הסדירות מתבצעות ברוב המקרים במטוסים בבעלות חברת התעופה מה שמצמצם משמעותית את האפשרות לעיכובים, ביטולים ושינויים בזמני הטיסות שנקבעו

טיסות צ´רטר (טיסות שכר) – טיסות הצ´רטר מופעלות ע"י חברות קטנות הרבה יותר וליעדים קרובים יותר. חברות הצ´רטר "סוגרות פינות" בהתאם לביקושים משתנים ולכן רוב טיסות הצ´רטר לא קבועות הרבה מראש. חברות צ´רטר משתמשות בהרבה מקרים במטוסים מוחכרים (בתחום הרכב קוראים לזה "ליסינג") מה שגורם למערכת קצת פחת אמינה שגוררת עיכובי טיסות רבים. אז למרות המחיר הנמוך משמעותית מטיסה סדירה, אם אתם ממהרים להגיע ליעד החופשה שלכם – עדיף שלא תסתמכו על טיסת צ´רטר.

טיסות זולות
השוואת מחירי כרטיסי טיסה לפני חופשה בחו"ל היא דבר מתבקש. כל ישראלי בטיסה לחו"ל, ולא משנה לאיזה יעד, יעדיף לדעת כי הצליח להשיג כרטיס טיסה במחיר טוב יותר מהאדם שיושב לידו. אנחנו באתר "חופש נופש" לא נחים ע"מ להביא לכם את הכלים והאפליקציות שיעזרו לכם להשוות מחירי טיסות ולבחור את הזולה והמתאימה ביותר עבורכם.