טיסות UP אל על הפלגות נופש | סנורמה

טיסות לואו קוסט מעובדה

בתקופה האחרונה נפתחה אופציה חדשה ומשמעותית ביותר לחיסכון כספי בטיסות לחו"ל
אפשרות הטיסות היוצאות מעובדה למגוון יעדים בעולם מוזילה באופן מובהק את מחירי הכרטיסים. אז נכון שיש צורך להגיע עד עובדה, ונכון שזה מעט מסרבל את העניין, ובכל זאת- מדובר בחיסכון עצום שיכול לשדרג משמעותית את החופשה שלכם. בכסף שתחסכו תוכלו להשקיע במלון מפנק, באטרקציות בחו"ל, בשופינג או בכל מה שתירצו.

טיסות לחו"ל מעובדה - יתרונות וחסרונות
כמו כל דבר אחר, גם לטיסות הלואו-קוסט מעובדה ישנם יתרונות וחסרונות. היתרון הבולט והמשמעותי הוא במחיר המוזל. מדובר במחירים משתלמים למדי שכנראה לא תמצאו בשום טיסה שתמריא מנתב"ג. החיסרון בטיסות אלו מתבטא בסרבול המועט שכרוך בהגעה עד לעובדה ובכך שאין דיוטי פרי מפנק כמו זה שבנתב"ג. בסופו של דבר תצטרכו לברר עם עצמכם מה עולה על מה ולהחליט האם זה כדאי עבורכם.

כרטיסי טיסה זולים לאירופה
הדרך לאירופה יכולה להיות זולה במיוחד או יקרה להחריד. אם תבחרו לטוס בעונות המבוקשות ביותר סביר להניח שתיתקלו במחירי כרטיסי טיסה מופרזים, כאלה שימנעו מכם להגיע אל היעד. אם תטוסו בעונות פחות מתוירות אתם בהחלט עשויים ליהנות ממחירים נוחים יותר. בכל אופן מומלץ לכם לבדוק את אופציית הטיסות מעובדה שעשויה להוזיל בצורה ניכרת את מחירי החופשה שלכם באירופה.

טיסות זולות לבודפשט
בודפשט הפכה בשנים האחרונות ליעד מבוקש ואהוב במיוחד על ישראלים רבים. בין אם זו חבורת גברים שנוסעת למסיבת רווקים בבודפשט, ובין אם משפחות עם ילדים, לעיר המיוחדת הזו יש הרבה מה להציע. שדה התעופה שבעובדה מאפשר לטוס לבודפשט במחירים נוחים ומשתלמים במיוחד.