טיסות UP אל על הפלגות נופש | סנורמה

טיסות לואו קוסט מנתב"ג

על מהפכת השמיים הפתוחים כבר שמעתם? אנחנו מניחים שכן. השאלה שצריכה להישאל היא האם כבר יצא לכם ליהנות מהם?
האם כבר יצא לכם לקנות כרטיסי טיסה במחירים זולים במיוחד? אם עוד לא נהניתם מהרפורמה שהתרחשה בשמיים שלנו, עכשיו זה בדיוק הזמן. בחרו לכם יעד מועדף, ערכו השוואת מחירים לכרטיסי טיסה, ותגלו בעצמכם שהמחירים הם נוחים ושפויים הרבה יותר מבעבר. אם פעם כדי לתכנן חופשה בחו"ל היינו צריכים לשבור תכניות חיסכון של שנים, היום זה פשוט ואפשרי הרבה יותר. טיסות לואו קוסט הם הפיתרון המושלם וניתן למצוא כאלה בשפע, גם טיסות שיוצאות מנתב"ג וגם טיסות שיוצאות משדות תעופה אחרים ברחבי הארץ. הנה כל הפרטים.

טיסות לואו קוסט לאירופה
מאז שנכנס התחום של טיסות מוזלות לחיינו, נדמה כי הוא הולך ומתרחב מרגע לרגע. יותר ויותר קווים נפתחים וניתן כיום למצוא מגוון יעדים באירופה שנוכל לטוס אליהם במחירים נוחים במיוחד. כמה נוחים? בואו נגיד שכדי לטוס לאירופה תצטרכו להיפרד מבין 40-100 יורו לכיוון, מחיר זול בהרבה ממה שהיה נהוג בעבר. זה מתאפשר הודות לכניסתן של חברות תעופה חדשות לשוק הטיסות או במה שמכונה - השמיים הפתוחים.

טיסות מוזלות - איך זה עובד?
תחרות היא דבר נהדר וטוב שאנחנו, הצרכנים, מרוויחים ממנו הכי הרבה. ככל שיהיו יותר חברות תעופה שיילחמו על הכיס שלנו, כך נוכל ליהנות ממחירי טיסות זולים ונוחים יותר. טיסות לואו קוסט הן למעשה תוצר של התחרות הזו והן הדרך שלנו להגיע מהר ובזול ליעדים שונים ברחבי העולם. העניין עם טיסות לואו קוסט הוא שהנוסע משלם רק על מה שהוא מקבל. רוצים מזוודה? תשלמו תוספת. רוצים ארוחה? תשלמו עוד תוספת. יכולים להסתדר עם תיק קטן וסנדביצ´ים שתביאו מהבית? תשלמו רק על כרטיס טיסה, מה שיכול לצאת זול במיוחד. חשוב לבדוק בקפידה רבה על מה אתם משלמים ומה אתם מקבלים בתמורה שכן טיסות מוזלות עלולות להיות מבלבלות ומטעות.

טיסות זולות שיוצאות מנתב"ג
כשהחלה מהפכת השמיים הפתוחים רבות מחברות התעופה בחרו לטוס משדה תעופה עובדה הממוקם מעט צפונית לאילת. טיסות שיוצאות ומגיעות לעובדה הן זולות באופן משמעותי מאלו שבנתב"ג, אך כמובן שעבור מי שגר במרכז זה אינו פיתרון נוח במיוחד, על אף החיסכון הכספי שבעניין. בזמן האחרון אנו עדים למגמה מעודדת לפיה קווי הלואו קוסט שיוצאים מנתב"ג הולכים ומתרחבים. ככה אנחנו יכולים ליהנות מכל העולמות: גם כרטיסי טיסה במחירים זולים במיוחד וגם נוחות של יציאה מנמל תעופה במרכז.