טיסות UP אל על הפלגות נופש | סנורמה

טיסות מוזלות באינטרנט

פעם בשביל לטוס לחו"ל היה צריך לחסוך במשך שנים ומעטים אלו שזכו לעבור בנתב"ג בתדירות גבוהה.
בשנים האחרונות התרחשו שני תהליכים מרכזיים שהובילו לירידה משמעותית במחירי כרטיסי הטיסה. מצד אחד מהפכת השמיים הפתוחים הגיעה לחיינו והביאה עימה תחרות גדולה שעשתה רק טוב. כניסתן של חברות תעופה חדשות לשמיים הישראלים הובילה לירידה משמעותי במחירי הכרטיסים, מה שמאפשר לכולנו ליהנות מטיסות לואו קוסט. המהפכה השנייה שהתרחשה היא מהפכת הקניות ברשת שהגיעה גם לתחום של כרטיסי טיסה. אם פעם היינו צריכים לרכוש כרטיס דרך סוכן נסיעות שגבה עמלת תיווך, היום עושים זאת באופן עצמאי דרך האינטרנט ונהנים ממחירים טובים בהרבה.

קניית כרטיסי טיסה דרך האינטרנט - מומלץ או מסוכן?
יש כאלה שעדיין חוששים ולא מסוגלים לרכוש טיסות באינטרנט. הם חייבים שיעמוד מולם סוכן נסיעות אנושי שיהווה כתובת לכל שאלה או בעיה. אנחנו בהחלט יכולים להבין את החששות אלא שהיתרונות שבקנייה דרך האינטרנט עולים בהרבה על החסרונות והסכנות. ניתן להשיג כרטיסי טיסה במחירים זולים בהרבה אם רוכשים אותם באינטרנט ולא דרך סוכן או חברה. אז האם זה מומלץ או מסוכן? אם תשאלו אותנו זה מומלץ בהרבה ולמרות שזה מלווה בחששות, זה עדיין כדאי ומשתלם הרבה יותר.

מה חשוב לדעת כשקונים טיסות דרך האינטרנט?
כפי שאמרנו, חיפוש טיסות באופן עצמאי ידרוש מכם מאמץ רב יותר ותצטרכו לשים לב לפרטים רבים. חשוב לבדוק האם יש עצירת ביניים וכמה זמן תצטרכו לחכות ביעד הזה. לעתים אנשים מוצאים טיסה זולה במיוחד אבל לא שמים לב שהיא כרוכה בקונקשיין של 12 שעות שידרוש מהם לחפש מלון בקירבת שדה התעופה. במקרה זה ייתכן והמחיר לא ישתלם שכן תצטרכו להוסיף לעלות הסופית גם את הוצאות המלון. דבר נוסף שכדאי לבדוק הוא מה כולל מחיר הכרטיס המוצג באינטרנט. האם הוא כולל מזוודה? האם הוא כולל ארוחה? לפעמים המחיר נראה זול ביותר אבל הוא למעשה לא כולל כלום פרט למושב במטוס ועל כל דבר תצטרכו להוסיף כסף, כך שלא תמיד זה יהיה משתלם. בדקו היטב את הדברים שכן ברכישה עצמאית אף אחד לא ילווה אתכם ותצטרכו לקחת את ההחלטות לבדכם.

השתכנעתי! איפה מוצאים טיסות זולות באינטרנט?
אנחנו שמחים לשמוע שהשכנעתם ומברכים אתכם על הצעד האמיץ שיחסוך לכם הרבה מאוד כסף. כדי לרכוש כרטיסי טיסה זולים דרך האינטרנט תוכלו להיכנס ישירות לאתרי חברות הטיסות או למנועים לחיפוש טיסות שישנם בשפע ברשת. מומלץ לערוך השוואת מחירים לכרטיסי טיסה לפני שרוכשים את הכרטיס כדי לוודא שביצעתם את העיסקה הכדאית ביותר. שימו לב שרכישה עצמאית של טיסות (שלא דרך סוכן) דורשת יותר מאמץ ועבודת חיפוש שלכם אך המחיר הסופי בהחלט מצדיק אותו.