טיסות UP אל על הפלגות נופש | סנורמה

טיסות ישירות לאמריקה

"כמה שירים אפשר לכתוב על אמריקה?" כנראה שהמון וכנראה שכולם מוצדקים. ככה זה כשמדובר ביבשת האהובה ביותר בעולם. מה יש בה שאין במקומות אחרים?
אנחנו לא יודעים בדיוק, אבל אנחנו כן יודעים שמדובר באחד המקומות האהובים והפופולריים על תיירים מכל העולם וגם על הישראלים. זה מסביר היטב את העובדה שלאחרונה יש יותר ויותר טיסות ישירות לאמריקה. כדי שתוכלו גם אתם להגיע אליה כמה שיותר מהר וכמה שיותר נוח. כדי שתוכלו גם אתם לטייל, לחוות, לטעום וליהנות מחוויה של פעם בחיים בחופשה, טיול או ביקור בארצות הברית. אבל רגע לפני שאתם אורזים מזוודה ומאבקים את הדרכון הנה כמה דברים שחשוב לדעת על טיסות ישירות לאמריקה.

הדרך המהירה להגיע ליבשת הרחוקה
משך זמן הטיסה לאמריקה ישתנה בהתאם למדינה שאליה תרצו להגיע, אך בכל מקרה מדובר על טיסה ארוכה וממושכת.  כיאה ליבשת כל-כך גדולה יש בה מדינות קרובות יותר וכאלה רחוקות יותר. טיסה ישירה מאפשרת לכם להגיע בצורה המהירה ביותר למדינות אמריקה מבלי לבזבז זמן מיותר על שהייה במדינות בדרך. זו אופציה מתקדמת ונהדרת עבור מי שמחפש את הדרך המהירה והקצרה ביותר להגיע לאמריקה. חשוב לשים לב כי למרות שהאפשרויות לטיסות ישירות גדלות, עדיין ישנן מדינות שלא ניתן להגיע אליהן בטיסה ישירה והדרך מחייבת עצירה בקונקשיין.

טיסה ישירה לארה"ב או טיסה עם קונקשיין - מה עדיף?
למרות שטיסה ישירה היא הדרך המהירה והקצרה להגיע למדינות ארה"ב יש כאלה שיבחרו דווקא בטיסת קונקשיין. הסיבות לכך יכולות להיות מגוונות ולנוע בין רצון לחסוך כסף (טיסות ישירות הן יקרות יותר), לבין רצון להתאוורר מעט במסע הארוך. אז מה בכל זאת עדיף? הבחירה בידכם. אם אתם מחפשים טיסה זולה לארצות הברית כדאי להתמקד בחיפוש טיסה עם קונקשיין. אם אתם מתכננים טיסה עם ילדים ייתכן ויהיה כדאי לכם לשקול טיסה ישירה שכן כך תגיעו מהר יותר ותימנעו מטרטורים מיותרים של עלייה וירידה מהמטוס במדינת הקונקשיין.

כמה עולות טיסות ישירות לאמריקה?
כפי שציינו, טיסות ישירות הן ברוב המקרים יקרות יותר ויגרמו לכם לשלם עליהן יותר. כמובן שיש להן יתרונות אחרים ויהיו פעמים שיהיה לכם שווה לשלם את ההפרש במחיר. המחיר של טיסות ישירות לאמריקה משתנה ממדינה למדינה כאשר הטיסות למדינות הרחוקות יותר יעלו, באופן טבעי, יותר. כך למשל טיסה ישירה לבוסטון תעלה בדר"כ יותר מאשר טיסה ישירה לניו יורק... גם לעונה בה תבחרו לטוס יש השפעה על המחיר כאשר בעונת התיירות המחיר יהיה יקר יותר בצורה משמעותית ואפילו בהפרשים של מאות שקלים. מומלץ להזמין טיסה כמה שיותר זמן מראש וכך להבטיח לעצמכם טיסה במועד המתאים לכם ובמחיר הנוח ביותר.