טיסות UP אל על הפלגות נופש | סנורמה

בתי מלון בחו"ל

טסים לחופשה בחו"ל ועוד לא בחרת בית-מלון??? תנו לנו לעזור....
"חופש נופש" אתר התיירות החדש של הישראלית מציע מגוון כלים לבחירת בית מלון בחו"ל. אצלנו תוכלו לבצע השוואת מחירים של בתי מלון בעולם, לקרוא המלצות וחוות דעת של מבקרים על מלונות שונים. תוכלו לבדוק זמינות חדרים וליצור קשר ישירות עם בית המלון, לא משנה איפה הוא נמצא בעולם, בכל שאלה ובקשת מידע נוסף. הזמנת מלונות בעולם אונליין מעולם לא הייתה פשוטה יותר. אנחנו ב"חופש נופש" דואגים לפתח תהליכים שיספקו לגולשינו חוויה גלישה נוחה ונעימה ותאפר לבצע הזמנת חדרים בבתי-מלון בעולם בקלות ובאופן מאובטח.

מלונות בארה"ב
מאגר המלונות שלנו כולל בתי מלון רבים ברחבי ארצות הברית. בהתאם לתקציבכם תוכלו למצוא את המקום המתאים לכם ביותר. החל ממוטלים קטנים ואינטימיים ועד מלונות פאר בל ליבה של ניו-יורק. המחפשים נופש קצת יותר קיצי יוכלו למצוא מגוון מלונות בקליפורניה וסביבתה. אבל איך שלא יהיה אין על בתי המלון של ווגאס – עושר ופאר במחיר שלפעמים בלתי נתפס (את שאר הכסך כבר תשאירו בקזינו....)

מלונות באירופה
רק מספר שעות טיסה בודדות – והנה אתם בחו"ל. הקרבה הגיאוגרפית מזמינה ישראלית רבים לנופש ספונטני באירופה. ב "חופש נופש" תוכלו למצוא בתי מלון בכל הבירות והערים המרכזיות באירופה: מלונות בלונדון, מלונות בברלין, מלונות באמסטרדם, מלונות בברצלונה, ברומא, בפריז, בפראג ועד ועוד ועוד. תוכלו לבצע אצלנו חיפוש בתי מלון ולהשוות מחירים.

מלונות בתאילנד
לא, לא חייב לישון בגסטהאוס כדי להרגיש שהיית בתאילנד. בתקציב לא גדול תוכלו למצוא עצמכם לנים במלונות מפורים ביותר במרכזה של בנגקוק. החסכנים יוכלו למצוא בתי מלון לא יקרים אבל גם ממש לא מפוארים בקרבת הקוואסן.