טיסות UP אל על הפלגות נופש | סנורמה

מחירי מלונות בברצלונה

העיר הספרדית אשר מאגדת תרבות של ארכיטקטורה, כדורגל וחיים טובים בכלל, יכולה לעלות לכם לא מעט כסף, אשר תוכלו לחסוך בבירור מהיר!
למשל, בעזרת דיל לברצלונה, החיסכון יכול להתבטא בעשרות יורו, ובמקרה שנתקלתם בחבילת נופש בזמן הנכון והשגתם מלון במחיר מעולה בלב ברצלונה, גם מאות יורו! גם אם הדיל אומר שתצטרכו לשהות במלון קצת מרוחק מהמרכז, ניתן להסתדר בקלות עם תחבורה ציבורית של מערך אוטובוסים נגיש בכל פינה.

מחירי חבילת נופש לברצלונה
בקיץ כאמור המחירים עולים, כאשר תיירים בודקים דילים לברצלונה. המחירים אז מאמירים גם ל-900 דולר, כאשר מדובר בחבילות נופש הכוללות מחירי מלונות בברצלונה, וגם טיסה הלוך ושוב! ניתן למצוא גם חבילות של 3-4 לילות, במלון של שלושה כוכבים, אך באזור הקרוב לשדרת רמבלס למשל, המהווה אזור קניות ובתי קפה כאחד. אז אותה חבילה יכולה לרדת משמעותית, למחיר של כ-450 עד 600 דולר! דיל כזה יכול להיות מתאים לזוגות לכל הגילאים, המעוניינים לנסוע לברצלונה.

מלון זול בברצלונה
400 שקל ללילה?! יש גם בהרבה פחות! חדרים ב-50 שקל ניתן למצוא במרחק נסיעה מאיצטדיון קאמפ נואו, ושדרת דיאגנול המהווה מוקד תיירותי של קניות ובתי קולנוע. תצטרכו לוותר במקרה כזה אמנם על פחות כסף, אבל לא תמיד על פרטיות בחדר עצמו. אמנם המיטות לא יהיו מיטת קינג סייז, אלא מיטת קומותיים בהקשר לוויתור, אבל חופשה כזאת בהחלט יכולה להתאים לצעירים המעוניינים במלון זול, בחדר עם מזגן ובמקום אשר עדיין יש בו חיבור לאינטרנט, וחדר סנוקר למשל!

השוואת מחירי מלונות בברצלונה
שירות מצוין הזמין עשרים וארבע שעות ביממה, שירותי אינטרנט, מיקום נהדר לתיירים, ומיטות נקיות, גדולות ונוחות - מחיר המלון בברצלונה כאשר אותן הדרישות על הפרק, יכול לעלות 400 או 500 שקל בימי קיץ. אם רוצים לשלם יותר, ניתן למצוא חדרים ממוזגים זוגיים, שנבנו על ידי מעצבים ידועים בטוב טעם - אז המחיר כבר עולה לעד כאלף שקלים ללילה! אותו מחיר מוצג כאשר סוגרים מלון לארבעה לילות.