טיסות UP אל על הפלגות נופש | סנורמה

השוואת מחירי מלונות בברצלונה

מלון שלושה כוכבים עם מרפסת לרמבלס או מלון ארבעה כוכבים בסמטה השכנה? איפה נשקיע, במלון עצמו או במיקום שלו?
כולנו עמדנו בפני אותה דילמה ועכשיו כשכרטיס הטיסה כבר יושב אצלנו במייל באמת צריך לקבל החלטות. אז רגע לפני שאתם עושים בוקינג כדאי תבדקו טוב טוב מה הצרכים שלכם מעבר לאותה מרפסת ברמבלס.

מה משפיע על מחירי מלונות בברצלונה
כשאנו רוצים להזמין מלון כדאי שנבדוק לפני טוב טוב מה הצרכים שלנו. הנטייה הראשונית של כולנו היא לחשוב שמה שיקר הוא מה שטוב אבל זה לא תמיד עובד ככה. אין צורך לשלם אקסטרה מחיר על קירבת מלון לאתר מוכר שאנו לא מתכוונים לבקר בו.. גם השירותים שאותם מציע המלון משנים את גובה המחיר ולא תמיד ניתן לותר עליהם ולהוריד את המחיר או הפוך, אם המלון יציע בתוך המחיר שירותי כביסה ואנחנו יודעים שנזדקק להם, כנראה שיהיה שווה לנו לשלם יותר בעבור החדר. 

איפה כדאי לישון בברצלונה
אחרי שהחלטתם לטוס וסגרתם טיסה הגיע שלב בחירת האזור בו תרצו לטייל. רגע אחד לפני שאתם בוחרים את אזור הלינה בברצלונה תבדקו מה אתם רוצים לעשות שם, האם יש אתרים ספציפיים שתרצו לבקר ויהיה חשוב מסיבה זו או אחרת להיות קרובים אליהם. אחרי שבחרתם אזור מומלץ לקרוא גם בתוך אותו אזור איפה מומלץ להסתובב ואיפה לא. גם בברצלונה כמו כל עיר גדולה יש רחובות או אזורים קטנים שפחות כדאי להסתובב בהם בשעות החשכה.

איזה סוג מלון ניקח?
בחירת מלון בברצלונה צריכה להיות בעיקר לפי מחיר המלון וההתאמה שלו לתקציב הנסיעה שלנו ולפי אזור המלון שכדאי שיתאים לאזור בו נבלה את רוב זמננו. רוב המלונות בברצלונה הם מלונות ארבעה כוכבים אבל למי שמחירי המלונות יקרים מדי,  כדאי "להסתפק" במלון שלושה כוכבים. המלונות בברצלונה ברמה גבוהה ולכן גם מלוונות השלושה כוכבים הם מלונות נקיים ומטופחים בדר"כ.