טיסות UP אל על הפלגות נופש | סנורמה

דירות נופש וצימרים בחו"ל

יש גם מי שבית מלון לא עושה לו את זה וזה בסדר. אם החלטתם לטוס לחו"ל לתקופה שם כמה ימים ומעלה ואתם מחפשים אווירה אינטימית ונעימה כדאי לכם לבדוק את האופציה של דירות נופש.
דירות נופש בחו"ל
חיפוש דירת נופש בחו"ל בחו"ל היא לא משימה פשוטה כי הסיכון הוא גדול יותר. בהזמנת דירת נופש מראש אתה קצת "קונה חתול בשק", אתה לא מכיר את האדם,  את הנס ואפילו לא את האיזור ולכן מומלץ לבצע בדיקות רבות כל האפשר לקבלת מידע רלוונטי שיוכל להסביר לכם לאן אתם עומדים להגיע.
חלילה לא מתכוונים להפחיד אף אחד וראוי להזכיר שנופש בחו"ל בדירה הוא חוויה בלתי נשכחת, תוכלו למצוא דירות נופש מדהימות קרוב מאוד למרכזי ערים גדולות  באירופה ולהרגיש למספר ימים חלק מהנוף. הדירות מאובזרות ומרוהטות לרוב ברמה גבוהה מאוד ומציעות חוויה מפנקת וחמימה.

צימרים בחו"ל
אז נכון שצימר נשמע כמו המילה הכי ישראלית בז´רגון אבל את הקונספט בטח שלא אנחנו המצאנו. אם נופש כפרי מדבר אליכם תוכלו למצוא דירות נופש כפרי מדהימות באיזורים כמו: טוסקנה, פרובאנס, קוסטה בראבה, קוסטה דל סול ועוד יעדים אטרקטיביים רבים באירופה וגם בארצות הברית.

הזמנת צימר בחו"ל
הזמנת צימר בחו"ל יכולה להתבצע במספר דרכים. על מנת להפחית את אלמנט הסיכון תוכלו להזמין דירת נופש דרך אתרים בינלאומיים גדולים אשר משמשים מתווכים בעסקאות מסוג זה, ונאמנים לכספיכם עד אשר תהיו מרוצים. במקרים של תלונות ומחלוקת יוכלו לשמש כבוררים ולוודא כי קיבלתם תמורה ראויה לכספכם בהזמנת דירת  נופש בחו"ל.

 • דירות נופש באמסטרדם
  טרם מצאנו מילה רעה אחת על רעיון הנופש בדירות באמסטרדם - הפתרון הזול לצעירים רבים אשר מחפשים ראש שקט, ועם זאת לקרוע את העיר ללא חשבון, עד השעות הקטנות של הלילה!
 • מחירי דירות לחופשה ברומא
  היתרון הבולט בהשכרת דירה לחופשה ברומא הוא כמובן בחיסכון בעלויות, אך מעבר לכך מדובר באופציה המעניקה לחופשתכם תחושה ביתית ומשפחתית מיוחדת במינה.
 • מחירי דירות לחופשה בלונדון
  יש מלונות רבים מסוגים שונים בבירה האנגלית אבל אפשר גם אחרת. אפשר לתכנן חופשה שונה מהרגיל וללון בדירות נופש ללא הפרעות וללא מחירים מוגזמים , ולהנות מתחושת בית ומחיסכון במחיר
 • מחירי דירות לחופשה באמסטרדם
  להגיע כתייר, לשהות כמקומי - דירות נופש באמסטרדם הם הפתרון האידאלי ביותר לתיירים המחפשים לשהות בבירת הולנד
 • מחירי דירות לחופשה בפאריז
  בוקר חדש בפריז והיין והגבינה המעולה של הבוקר לא מאחרים לבוא. נשמע שזהו עוד יום מענג בפריז, כאשר אתם מרגישים כבר בבית ובצדק!
 • דירות נופש ברומא
  "ישבנו במרפסת ברומא, צפינו בשמש שוקעת, האווירה הייתה רומנטית, סוף סוף אחרי כל כך הרבה דיבורים ותוכניות הגענו לרגע הזה, הרגע שלנו... ואז, ברגע אחד, יצאו כמה חברה במרפסת הצמודה, זאת שממוקמת מטר וחצי משלנו, הוציאו רמקול והמסיבת המרפסת שלהם התחילה. הרגשת