טיסות UP אל על הפלגות נופש | סנורמה

ביטוח נסיעות

טסים לחו"ל? יוצאים לנופש בקרוז? יוצאים לטרקים במזרח? תהיו בטוחים כשאתם נופשים!!

ביטוח נסיעות הינו מצרך חובה ליוצאים לחו"ל. אבל כמו בהשוואת כרטיסי טיסה ודילים גם כאן המבחר הוא די מבלבל. מצד אחד אתם רוצים להיות בטוחים שאתם מכוסים מפני כל סכנה מצד שני ישנם כל כך הרבה ביטוחי נסיעות ואתם לא תמיד יודעים להתאים את מה שמוצע לאופי הנסיעה שלכם.

כיסוי ביטוח נסיעות
ביטוח נסיעות מכסה הוצאות עבור שני סוגי נזקים  עיקריים:
 • כיסוי הוצאות רפואיות – כיסוי ביטוחי עבור כל אירוע שמצריך טיפול רפואי. החל מחבישת אצבע, דרך פינוי באמבולנס ועד ניתוחי חירום או טיפולי שיניים.
 • כיסוי הוצאות נזק לרכוש – כיסוי ביטוחי עבוד אובדן או נזק לכבודה (בתיקים,מזוודות או כל דבר אחר אשר תיקחו איתכם) 
כרטיס ביטוח נסיעות 
באופן מסורתי רכישת הביטוח מתבצעת בארץ בטרם הנסיעה והחזר כספי ביטוח במקרה רפואי או רכושי (חלילה)  מתבצע בארץ לאחר החזרה בהליך שדומה לכל תביעת ביטוח. בשנים האחרונות התפתחו מספר מוצרים שהולכים ותופים תאוצה כאשר הביטוח מגיע "פיסית" בצורת כרטיס אשראי אשר מאפשר לכם לבצע תשלום כבר בחול ובכך אין צורך להיכנס להליך תביעת הפיצויים.

סוגי ביטוחים לחו"ל
אופי הנסיעה הוא הקו שינחה אתכם בבחירת ביטוח הנסיעות המתאים ביותר. הסיכונים בנסיעת עסקים שונים לחלוטין מהסיכונים בנסיעת סקי או טיול תרמילאים.
ביטוחי נסיעות רגילים – מתאימים לנסיעות לחופשות קצרת של מספר ימים רכיבים וכיסויים שונים מותאמים בנוסף במידת הצורך.
ביטוח נסיעות עסקי – נותן כיסוי רפואי מורחב ומחיר טוב (ההנחה הבסיסית היא שמדובר בטיסות תכופות לחו"ל)
פוליסת ביטוח לתרמילאים (מוצ´ילרים) – המוצ´ילר שיוצא לטרקים בהרים ובמסלולים סבוכים צריך לדעת שגם במקרה של פציעה יהיה מי שייחלץ אותו... ביטוח נסיעות לתרמילאים מכיל כיסויים לפעילות אתגרית ומכסה גם חילוצים ופינויים מוטסים התאם להערכת הסכנה שלכם.
 • למה צריך ביטוח נסיעות
  ביטוח נסיעות הוא אחד הדברים שממש לא כדאי לשכוח לעשות לפני שטסים לחו"ל. הקטע עם ביטוח נסיעות לחו"ל הוא שלא ניתן לעשות אותו בדיעבד ולכן חשוב מאוד לעשות אותו בטרם צאתכם מהארץ.
 • ביטוח נסיעות של קופת חולים
  אולי תופתעו לשמוע אבל לקופת חולים לא מגיעים רק כשחולים, אלא גם כשטסים לחו"ל. ניתן לרכוש ביטוח נסיעות דרך קופות החולים במחירים משתלמים ובתנאים נוחים
 • ביטוח נסיעות לרומא
  לטסים לרומא צפויה חוויה משמעותית ומיוחדת. בתי קפה, מסעדות, אתרים היסטורים, תרבות והמון המון טיולים. בין אם אתם טסים לוויקנד קצר ובין אם לתקופה ארוכה יותר חשוב שלא תשכחו לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל
 • ביטוח נסיעות לפריז
  אני לא מפחד שיקרה לי משהו, אני טס למדינה מסודרת עם כבישים מסודרים, טכנולוגיה מתקדמת ובתי חולים מתוקתקים אז למה לי להוציא כסף על ביטוח נסיעות?
 • ביטוח נסיעות לאמסטרדם
  מצד אחד הולנד היא מדינה אשר משפחות לא בוחרות לדלג עליה לעולם והם מרגישים בה בטוחים לחלוטין - ובצדק, מצד שני צעירים רבים לא פעם מתפתים לאפשרויות החוקיות שבירתה מציעה ואף מקום אחר באירופה לא מאפשר!
 • ביטוח נסיעות ללונדון
  תמיד כאנחנו חושבים על חופשה בלונדון, אנחנו לא חושבים על כמה הטיול יכול להידרדר אלא רק על החוויות הצפויות לנו. יחד עם הצפייה לחוויות השונות, אנחנו צריכים לזכור להיות מוכנים למקרה הגרוע מכל ולהיות מוכנים עם ביטוח נסיעות לחו"ל. האם בהכרח תשמשו בו?