טיסות UP אל על הפלגות נופש | סנורמה

ביטוח נסיעות ללונדון

תמיד כאנחנו חושבים על חופשה בלונדון, אנחנו לא חושבים על כמה הטיול יכול להידרדר אלא רק על החוויות הצפויות לנו. יחד עם הצפייה לחוויות השונות, אנחנו צריכים לזכור להיות מוכנים למקרה הגרוע מכל ולהיות מוכנים עם ביטוח נסיעות לחו"ל. האם בהכרח תשמשו בו?
סביר להניח שלא, אך יחד עם זאת לא תרצו להיתפס עם המכנסיים למטה ולשלם אלפי שקלים בגלל מקרה חירום, במקום כמה עשרות לביטוח.

מה זה ביטוח נסיעות?
כל אזרח במדינת ישראל, מחויב לשלם ולהיות תחת חוק בריאות ממלכתי מתוקף היותו אזרח במדינת ישראל, וזאת לשם כיסוי רפואי מינימלי בעת הצורך. ומה זה קשור לביטוח נסיעות? ובכן, כאשר אזרח ישראלי טס לארץ זרה, לצורך העניין לונדון, לשם חופשה או לכל צורך אחר, הוא אינו מבוטח על ידי מדינת ישראל בעת צורך רפואי. לשם כך נועד הביטוח נסיעות, לתת כיסוי רפואי  לאזרחי ישראל בעת הצורך בזמן שהותם מחוץ לגבולות המדינה.

מה כולל ביטוח נסיעות לחו"ל
לאחר, שקראנו את הפסקה הקודמת, הבנו לשם מה אנחנו צריכים את הביטוח נסיעות, עכשיו נפרט מה הוא כולל. תחילה,חשוב לציין שישנם פוליסות ביטוח שונות והן משתנות לפי הדרישות שלכם ולפי המצב הבריאותי שלכם. לאחר שהבנו זאת, אפשר להגיד שביטוח נסיעות בעצם משתנה מאדם לאדם. ומה בעצם הוא כולל? ביטוח נסיעות כולל את הדברים הבאים: כיסוי של הכבודה שלכם בעת הטיסה, כיסויים רפואיים לפי הצורך הבריאותי שלכם- בין אם מדובר בפינוי באמבולנס ואשפוז ובין אם מדובר בעת הצורך גם הטסה חזרה להארץ.

ביטוח נסיעות לחו"ל השוואת מחירים
ביטוח נסיעות אפשר לעשות, בדרכים רבות. אפשר לרכוש פוליסת ביטוח מהמרפאות שאליהם אתם רשומים, דרך חברות אשראי וכמובן דרך חברות הביטוח השונות. אז איך בעצם בוחרים בחברת הביטוח המשתלמת ביותר? תחילה, תעשו חשבון נפש עם עצמכם איזה ביטוח אתם צריכים ולשם מה הטיול שלכם מיועד. כאשר אתם טסים ללונדון, אין צורך שתרכשו ביטוח נסיעות אקסטרים, שמכסה הרבה מאוד דברים, אך רובם לא רלוונטיים אליכם, אלא אם כן אתם מחשיבים נסיעה במטרו כאקסטריים. לאחר שהבנתם, איזה ביטוח אתם צריכים, תוכלו לערוך סקר שוק ע"י סבבים טלפונים לחברות השונות. מומלץ שתזכרו: אתם מחפשים את הביטוח שאתם צריכים, אל תתנו לסוכני הביטוח "לדחוף" לכם סעיפים שאין לכם צורך בהם.
 • למה צריך ביטוח נסיעות
  ביטוח נסיעות הוא אחד הדברים שממש לא כדאי לשכוח לעשות לפני שטסים לחו"ל. הקטע עם ביטוח נסיעות לחו"ל הוא שלא ניתן לעשות אותו בדיעבד ולכן חשוב מאוד לעשות אותו בטרם צאתכם מהארץ.
 • ביטוח נסיעות של קופת חולים
  אולי תופתעו לשמוע אבל לקופת חולים לא מגיעים רק כשחולים, אלא גם כשטסים לחו"ל. ניתן לרכוש ביטוח נסיעות דרך קופות החולים במחירים משתלמים ובתנאים נוחים
 • ביטוח נסיעות לרומא
  לטסים לרומא צפויה חוויה משמעותית ומיוחדת. בתי קפה, מסעדות, אתרים היסטורים, תרבות והמון המון טיולים. בין אם אתם טסים לוויקנד קצר ובין אם לתקופה ארוכה יותר חשוב שלא תשכחו לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל
 • ביטוח נסיעות לפריז
  אני לא מפחד שיקרה לי משהו, אני טס למדינה מסודרת עם כבישים מסודרים, טכנולוגיה מתקדמת ובתי חולים מתוקתקים אז למה לי להוציא כסף על ביטוח נסיעות?
 • ביטוח נסיעות לאמסטרדם
  מצד אחד הולנד היא מדינה אשר משפחות לא בוחרות לדלג עליה לעולם והם מרגישים בה בטוחים לחלוטין - ובצדק, מצד שני צעירים רבים לא פעם מתפתים לאפשרויות החוקיות שבירתה מציעה ואף מקום אחר באירופה לא מאפשר!
 • ביטוח נסיעות ללוס אנג´לס
  זהו, קניתם כרטיס טיסה ללוס אנג´לס, ארזתם מזוודה, בדקתם שיש לכם את כל המסמכים הנדרשים אבל… עצרו! ביטוח נסיעות עדיין לא עשיתם