טיסות UP אל על הפלגות נופש | סנורמה

ביטוח נסיעות לאמסטרדם

מצד אחד הולנד היא מדינה אשר משפחות לא בוחרות לדלג עליה לעולם והם מרגישים בה בטוחים לחלוטין - ובצדק, מצד שני צעירים רבים לא פעם מתפתים לאפשרויות החוקיות שבירתה מציעה ואף מקום אחר באירופה לא מאפשר!
ביטוח נסיעות לאמסטרדם יכול לכסות אם כך, כל היבט אפשרי וכל תרחיש לא עלינו, אשר יכול לקרות לצעירים אחרי צבא או למשפחה אשר מגיעה לבילוי קיצי בעיר האירופאית המהממת.

למה צריך ביטוח נסיעות לאמסטרדם?
אמנם אמסטרדם נחשבת לאחת מהערים הבטוחות בעולם לטייל בהן אבל כמו כל טיול לחו"ל, אין סיבה לא להיות מבוטחים - במיוחד כאשר צריך להגיע בטיסה לאותו מיקום מרוחק! הרבה זוגות גם מחליטים לצרף את ילדיהם לטיול בר-מצווה או סתם טיול משפחתי ולכן חשוב מאוד שגם ילדיכם לכל מקרה. לעתים הספונטניות גם לוקחת אתכם למקומות אל מחוץ לעיר וגם פארקי-השעשועים השונים מצריכים ביטוח ולכן חשוב להיות מכוסים בכל מקרה!

מה מכסה ביטוח נסיעות לאמסטרדם?
במתן הצטרפות לביטוח נסיעות אמסטרדם, ניתן למצוא כיסויים שונים, אשר בחלקם יש השתתפות עצמית של בין 40 ל-50 דולר ובחלקם אין כלל. הביטוח עצמו יכול לכלול ביטוח כבודה בנוסף לבחירתכם, ביטוח תאונות אישיות עד גיל 65 בסכום של עד 20,000 דולר בין היתר, בין 10 עד 20 אלף לנוסעים מעל גיל 65, הטסה רפואית לישראל חזרה, כיסוי במקרה של תביעה משפטית עד 5,000 דולר וחבות כלפי צד שלישי בסכום של עד 250 אלף דולר. גובה הכיסוי המרבי יכול להגיע עד ל-2.5 מיליון דולר והוא ניתן על ידי גופי ביטוח פרטיים. כל יום ביטוח יכול לעלות בין 1.5 דולר ל-4.5 - תלוי בגילכם ובכיסויים שצירפתם לתכנית.

קופת חולים - ביטוח נסיעות לאמסטרדם?
קופת החולים שלכם מוכרת פוליסות ביטוח שונות, אשר לעתים הם שווי ערך לחבילות של החברות הפרטיות מבחינת הכיסויים, עם סייגים מסוימים וכיסויים שלעתים לא בהכרח הביטוח הפרטי נותן. קופת החולים יכולה למכור פוליסה אשר כוללת כיסוי מרבי של עד כמיליון דולר, הכוללת הטסה רפואית, ביטוח כבודה ונכות צמיתה. הקופה לא מכסה בדרך כלל מקרים ספורט אתגרי עד גיל 70 (בהולנד עצמה הנושא יותר מתקשר לפארק שעשועים עם אתגרים שונים כמו קיר טיפוס וכיוצא בזה). מעבר לכך הביטוח לא בהכרח מכסה מקרים של מחלות כמו איידס (יש קופות חולים שבהם יש הסתייגות על מחלה זו, הכוונה שחלק כן יכול להיות משולם על ידם על פי תנאי הפוליסה ובתנאי ששולמה פרמיה נוספת!).
 • למה צריך ביטוח נסיעות
  ביטוח נסיעות הוא אחד הדברים שממש לא כדאי לשכוח לעשות לפני שטסים לחו"ל. הקטע עם ביטוח נסיעות לחו"ל הוא שלא ניתן לעשות אותו בדיעבד ולכן חשוב מאוד לעשות אותו בטרם צאתכם מהארץ.
 • ביטוח נסיעות של קופת חולים
  אולי תופתעו לשמוע אבל לקופת חולים לא מגיעים רק כשחולים, אלא גם כשטסים לחו"ל. ניתן לרכוש ביטוח נסיעות דרך קופות החולים במחירים משתלמים ובתנאים נוחים
 • ביטוח נסיעות לרומא
  לטסים לרומא צפויה חוויה משמעותית ומיוחדת. בתי קפה, מסעדות, אתרים היסטורים, תרבות והמון המון טיולים. בין אם אתם טסים לוויקנד קצר ובין אם לתקופה ארוכה יותר חשוב שלא תשכחו לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל
 • ביטוח נסיעות לפריז
  אני לא מפחד שיקרה לי משהו, אני טס למדינה מסודרת עם כבישים מסודרים, טכנולוגיה מתקדמת ובתי חולים מתוקתקים אז למה לי להוציא כסף על ביטוח נסיעות?
 • ביטוח נסיעות ללונדון
  תמיד כאנחנו חושבים על חופשה בלונדון, אנחנו לא חושבים על כמה הטיול יכול להידרדר אלא רק על החוויות הצפויות לנו. יחד עם הצפייה לחוויות השונות, אנחנו צריכים לזכור להיות מוכנים למקרה הגרוע מכל ולהיות מוכנים עם ביטוח נסיעות לחו"ל. האם בהכרח תשמשו בו?
 • ביטוח נסיעות ללוס אנג´לס
  זהו, קניתם כרטיס טיסה ללוס אנג´לס, ארזתם מזוודה, בדקתם שיש לכם את כל המסמכים הנדרשים אבל… עצרו! ביטוח נסיעות עדיין לא עשיתם