טיסות UP אל על הפלגות נופש | סנורמה

ביטוח נסיעות לפריז

אני לא מפחד שיקרה לי משהו, אני טס למדינה מסודרת עם כבישים מסודרים, טכנולוגיה מתקדמת ובתי חולים מתוקתקים אז למה לי להוציא כסף על ביטוח נסיעות?

אפשר לזלזל בו, אפשר להתעלם ממנו, אפשר לשכוח לעשות אותו אבל כשיגיע הרגע שאנחנו צריכים אותו, כדאי מאוד שהוא יהיה קיים, איתנו, לשמור עלינו - ביטוח הנסיעות שלנו. 


למה לעשות ביטוח חו"ל?

ביטוח חו"ל הוא דבר הכרחי לכל יציאה לחו"ל ולא משנה אם מדובר בנסיעת עבודה ליומיים, חופש של שבוע באירופה או טיול ארוך במדינה רחוקה. כשחושבים האם לעשות ביטוח חו"ל לא צריך לחשוב האם מדובר במדינה שנצטרך בה חילוץ או האם המתקנים שיש במדינה הזו יעזרו לנו להימנע מפציעה או מחלה, גם במדינות הכי בטוחות קורות תאונות דרכים, יש שפעת או שסתם מועדים במדרגות ונזקקים לטיפול רפואי. על ביטוח נסיעות לא מוותרים.


סוגי ביטוח נסיעות

פוליסות הביטוחים לנסיעות לחו"ל מגיעות בכמה צורות או חבילות והמחיר משתנה בהתאם. כשנרצה לבחור איזה פוליסת ביטוח לחו"ל לעשות נצטרך לאפיין את הנסיעה שלנו ולהחליט על חבילה לפי הפעילות אותה נבצע. בדר"כ ניקח את החבילה הבסיסית אבל אם נדע למשל שאנחנו רוצים לעשות ספורט אתגרי או סקי בהם רמת בסיכון עולה, נצטרך להרחיב את הפוליסה - דבר במייקר אותה. סוג הפוליסה ומחירה ישתנו גם לפי יעד הנסיעה, הגיל והבריאות שלנו. ככל שהסיכון עולה, איתו יהיה גם המחיר.


איך ואיפה עושים ביטוח לParis?

ביטוח רפואי לנוסעים לפריס הוא דבר מאוד פשוט לעשייה. כיום לא צריך לצאת מהבית כשרוב החברות שמציעות את הביטוחים נותנות את האופציה לעשות את הפוליסה גם דרך אינטרנט או טלפון. בזמן הרישום תידרשו להצהיר על יעד הנסיעה, בריאותכם ומה אתם הולכים לעשות שם כדי לתמחר את הפוליסה. ודאו שרשמתם לעצמכם בסיום הרישום את מספר הפוליסה ומספרי טלפון לשעת חירום של חברת הביטוח כדי שזאת תוכל לעזור לכם בשעת הצורך.

 • למה צריך ביטוח נסיעות
  ביטוח נסיעות הוא אחד הדברים שממש לא כדאי לשכוח לעשות לפני שטסים לחו"ל. הקטע עם ביטוח נסיעות לחו"ל הוא שלא ניתן לעשות אותו בדיעבד ולכן חשוב מאוד לעשות אותו בטרם צאתכם מהארץ.
 • ביטוח נסיעות של קופת חולים
  אולי תופתעו לשמוע אבל לקופת חולים לא מגיעים רק כשחולים, אלא גם כשטסים לחו"ל. ניתן לרכוש ביטוח נסיעות דרך קופות החולים במחירים משתלמים ובתנאים נוחים
 • ביטוח נסיעות לרומא
  לטסים לרומא צפויה חוויה משמעותית ומיוחדת. בתי קפה, מסעדות, אתרים היסטורים, תרבות והמון המון טיולים. בין אם אתם טסים לוויקנד קצר ובין אם לתקופה ארוכה יותר חשוב שלא תשכחו לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל
 • ביטוח נסיעות לאמסטרדם
  מצד אחד הולנד היא מדינה אשר משפחות לא בוחרות לדלג עליה לעולם והם מרגישים בה בטוחים לחלוטין - ובצדק, מצד שני צעירים רבים לא פעם מתפתים לאפשרויות החוקיות שבירתה מציעה ואף מקום אחר באירופה לא מאפשר!
 • ביטוח נסיעות ללונדון
  תמיד כאנחנו חושבים על חופשה בלונדון, אנחנו לא חושבים על כמה הטיול יכול להידרדר אלא רק על החוויות הצפויות לנו. יחד עם הצפייה לחוויות השונות, אנחנו צריכים לזכור להיות מוכנים למקרה הגרוע מכל ולהיות מוכנים עם ביטוח נסיעות לחו"ל. האם בהכרח תשמשו בו?
 • ביטוח נסיעות ללוס אנג´לס
  זהו, קניתם כרטיס טיסה ללוס אנג´לס, ארזתם מזוודה, בדקתם שיש לכם את כל המסמכים הנדרשים אבל… עצרו! ביטוח נסיעות עדיין לא עשיתם