טיסות UP אל על הפלגות נופש | סנורמה

ביטוח נסיעות לרומא

לטסים לרומא צפויה חוויה משמעותית ומיוחדת. בתי קפה, מסעדות, אתרים היסטורים, תרבות והמון המון טיולים. בין אם אתם טסים לוויקנד קצר ובין אם לתקופה ארוכה יותר חשוב שלא תשכחו לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל
הביטוח שומר ומגן עליכם במקרה של אירוע רפואי, תאונה או כל אירוע לא צפוי אחר ומכסה את העלויות הכרוכות בו. ישנם סוגים שונים של ביטוח טיסות לחו"ל כאשר ביטוח שיתאים לטיול ארוך ומאתגר בדרום אמריקה לא בהכרח יתאים לרומא.

פוליסת ביטוח נסיעות שמתאימה לרומא
כיום קיימות המון חברות ואפילו קופות חולים שמציעות ביטוח נסיעות לחו"ל. כדי לא להתבלבל מהשפע הקיים חשוב להגדיר מהו אופי הטיול שאתם הולכים לעשות ואז לבדוק מה כל פוליסה מכסה. ברומא למשל, פחות נהוג לעשות ספורט אתגרי ולכן סביר להניח שלא תזדקקו לביטוח ספורט אתגרי. חפשו ביטוח שמכסה מקרים לא צפויים שעשויים להתרחש בכל מקום, גם בעיר אירופאית ומפותחת כרומא, ובידקו האם המחיר משתלם עבורכם. לרוב מדובר בעלות שאינה גבוהה במיוחד וממש לא כדאי לחסוך את הכסף דווקא בוויתור על ביטוח.

חשיבות ביטוח טיולים לרומא
רומא נחשבת לאחת הערים המתויירות בעולם אשר פוקדים אותה מיליוני אנשים מידי שנה. לעיתים נדמה לאנשים כי כלום לא יכול לקרות ברומא והם טסים ללא ביטוח על מנת לחסוך עלויות. מדובר בטעות קשה! מספיק שחלילה חליתם באופן לא צפוי ואתם זקוקים לביקור רופא, זה עשוי לעלות לכם המון המון כסף ללא ביטוח טיולים. הכבישים באיטליה הם מהצפופים בעולם ותאונות דרכים ברומא הן דבר שבשיגרה.. אין הכוונה חלילה להלחיץ אתכם אלא רק לסבר את אוזניכם לכך שאירועים לא צפויים יכולים להתרחש בכל מקום.

ביטוח נסיעות לרומא מחירים
מחירי ביטוח הטיסות לרומא משתנה ותלוי במספר גורמים כאשר בניהם גיל המבוטח ואופי הטיול שהוא עתיד לעשות. מבוטח בן 18 למשל , ישלם פחות עבור ביטוח נסיעות לחו"ל מאשר הביטוח שיעלה לאדם מבוגר. הסיבה לכך היא שלפי הסטטיסיטיקות ככל שעולה הגיל ישנה יותר סבירות להיתקל באירועים רפואיים לא צפויים. מבוטח שמתכנן לעשות ספורט אתגרי וטיולי שטח רבים ישלם על הביטוח יותר משום שעלות הטיפול באירועים חריגים במקרה זה היא גבוהה יותר. ביטוח נסיעות משלמים לפי יום כאשר העלות אינה גבוהה במיוחד אך חשובה לאין שיעור.
 • למה צריך ביטוח נסיעות
  ביטוח נסיעות הוא אחד הדברים שממש לא כדאי לשכוח לעשות לפני שטסים לחו"ל. הקטע עם ביטוח נסיעות לחו"ל הוא שלא ניתן לעשות אותו בדיעבד ולכן חשוב מאוד לעשות אותו בטרם צאתכם מהארץ.
 • ביטוח נסיעות של קופת חולים
  אולי תופתעו לשמוע אבל לקופת חולים לא מגיעים רק כשחולים, אלא גם כשטסים לחו"ל. ניתן לרכוש ביטוח נסיעות דרך קופות החולים במחירים משתלמים ובתנאים נוחים
 • ביטוח נסיעות לפריז
  אני לא מפחד שיקרה לי משהו, אני טס למדינה מסודרת עם כבישים מסודרים, טכנולוגיה מתקדמת ובתי חולים מתוקתקים אז למה לי להוציא כסף על ביטוח נסיעות?
 • ביטוח נסיעות לאמסטרדם
  מצד אחד הולנד היא מדינה אשר משפחות לא בוחרות לדלג עליה לעולם והם מרגישים בה בטוחים לחלוטין - ובצדק, מצד שני צעירים רבים לא פעם מתפתים לאפשרויות החוקיות שבירתה מציעה ואף מקום אחר באירופה לא מאפשר!
 • ביטוח נסיעות ללונדון
  תמיד כאנחנו חושבים על חופשה בלונדון, אנחנו לא חושבים על כמה הטיול יכול להידרדר אלא רק על החוויות הצפויות לנו. יחד עם הצפייה לחוויות השונות, אנחנו צריכים לזכור להיות מוכנים למקרה הגרוע מכל ולהיות מוכנים עם ביטוח נסיעות לחו"ל. האם בהכרח תשמשו בו?
 • ביטוח נסיעות ללוס אנג´לס
  זהו, קניתם כרטיס טיסה ללוס אנג´לס, ארזתם מזוודה, בדקתם שיש לכם את כל המסמכים הנדרשים אבל… עצרו! ביטוח נסיעות עדיין לא עשיתם