טיסות UP אל על הפלגות נופש | סנורמה

ביטוח נסיעות של קופת חולים

אולי תופתעו לשמוע אבל לקופת חולים לא מגיעים רק כשחולים, אלא גם כשטסים לחו"ל. ניתן לרכוש ביטוח נסיעות דרך קופות החולים במחירים משתלמים ובתנאים נוחים
מומלץ לערוך השוואת מחירים בין ביטוחי הנסיעות ולרכוש דרך הקופה רק במקרה שזה אכן יוצא משתלם יותר מהסוכנויות השונות.

ביטוח לחו"ל כללית
ביטוח הנסיעות לחו"ל של קופ"ח כללית מאפשר לטוס לחו"ל בראש שקט וללא דאגות. הביטוח מציע כיסוי במקרים רבים וכולל השתתפות או החזרים באירועים ובמקרים שונים. גם לקופת חולים מכבי, לאומית ומאוחדת ישנם ביטוחי נסיעות לחו"ל אטרקטיבים במיוחד, ולכן שווה לעבור בקופה לפני שעוברים בדיוטי פרי.

רכישת פוליסת ביטוח נסיעות דרך קופות החולים
הביטוחים לחו"ל של קופות החולים הן בדר"כ מקיפות וכוללות כיסוי רחב. מחיר ביטוח לחו"ל דרך הקופה משתנה בהתאם לפוליסה שתרכשו. ישנן פוליסות שמכסות ספורט אתגרי ועוד מקרים ויעלה יותר, וישנו ביטוח פשוט יותר שמכסה מספר מצומצם יותר של מקרים

השוואת מחירי ביטוח נסיעות קופ"ח
כמו כל דבר אחר בחיים, גם במקרה של ביטוח נסיעות לחו"ל כדאי ומומלץ לערוך סקר שוק והשוואת מחירים. תוכלו לברר מה מעניקה לכם כל פוליסה, מהי הצעת המחיר, וככה לבחור את זו הנוחה והמשתלמת ביותר. בכל מקרה, ממש לא כדאי לוותר על רכישת ביטוח לחו"ל משום שה"חיסכון" הזה כביכול עשוי לעלות לכם הרבה מאוד כסף.
 • למה צריך ביטוח נסיעות
  ביטוח נסיעות הוא אחד הדברים שממש לא כדאי לשכוח לעשות לפני שטסים לחו"ל. הקטע עם ביטוח נסיעות לחו"ל הוא שלא ניתן לעשות אותו בדיעבד ולכן חשוב מאוד לעשות אותו בטרם צאתכם מהארץ.
 • ביטוח נסיעות לרומא
  לטסים לרומא צפויה חוויה משמעותית ומיוחדת. בתי קפה, מסעדות, אתרים היסטורים, תרבות והמון המון טיולים. בין אם אתם טסים לוויקנד קצר ובין אם לתקופה ארוכה יותר חשוב שלא תשכחו לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל
 • ביטוח נסיעות לפריז
  אני לא מפחד שיקרה לי משהו, אני טס למדינה מסודרת עם כבישים מסודרים, טכנולוגיה מתקדמת ובתי חולים מתוקתקים אז למה לי להוציא כסף על ביטוח נסיעות?
 • ביטוח נסיעות לאמסטרדם
  מצד אחד הולנד היא מדינה אשר משפחות לא בוחרות לדלג עליה לעולם והם מרגישים בה בטוחים לחלוטין - ובצדק, מצד שני צעירים רבים לא פעם מתפתים לאפשרויות החוקיות שבירתה מציעה ואף מקום אחר באירופה לא מאפשר!
 • ביטוח נסיעות ללונדון
  תמיד כאנחנו חושבים על חופשה בלונדון, אנחנו לא חושבים על כמה הטיול יכול להידרדר אלא רק על החוויות הצפויות לנו. יחד עם הצפייה לחוויות השונות, אנחנו צריכים לזכור להיות מוכנים למקרה הגרוע מכל ולהיות מוכנים עם ביטוח נסיעות לחו"ל. האם בהכרח תשמשו בו?
 • ביטוח נסיעות ללוס אנג´לס
  זהו, קניתם כרטיס טיסה ללוס אנג´לס, ארזתם מזוודה, בדקתם שיש לכם את כל המסמכים הנדרשים אבל… עצרו! ביטוח נסיעות עדיין לא עשיתם