טיסות UP אל על הפלגות נופש | סנורמה

למה צריך ביטוח נסיעות

ביטוח נסיעות הוא אחד הדברים שממש לא כדאי לשכוח לעשות לפני שטסים לחו"ל. הקטע עם ביטוח נסיעות לחו"ל הוא שלא ניתן לעשות אותו בדיעבד ולכן חשוב מאוד לעשות אותו בטרם צאתכם מהארץ.
גם אם זה נדמה לכם שולי, וגם אם נדמה לכם שממש אין לכם צורך בו- אל תפספסו! ביטוח כזה הוא קריטי אפילו אם טסים למדינה הבטוחה ביותר בעולם, ואפילו אם אין לכם כל תוכניות לעשות ספורט אתגרי או דבר מסוכן אחר.

סיבות לעשות ביטוח לטיסה לחו"ל
כשנמצאים רחוק מהבית כל דבר שבארץ הוא לכאורה פשוט, הופך למסובך ומורכב הרבה יותר. כך למשל אפילו ביקור אצל רופא בחו"ל עשוי לעלות המון המון כסף, ובמידה ואתם לא מכוסים בביטוח נסיעות לחו"ל, תאלצו לשלם את הכל מכיסכם. לא ניתן לצפות את כל מה שיקרה בחו"ל ולכן חייבים להיערך לגרוע מכל. ביטוח לחו"ל מכסה מגוון מקרים (בהתאם לפוליסה שתרכשו) ונותן שקט נפשי לטייל בעולם ללא דאגות מיותרות.

ביטוח לחו"ל כן או לא
אם עוד לא השתכנעתם ממה שכתבנו עד עכשיו, נאלץ לעבור להשתמש בתותחים הכבדים שלנו. נספר לכם על מקרה של משפחה שנסעה לטייל בחו"ל ולצערנו הרב לא רכשה ביטוח נסיעות. למזלם הרע הם עברו תאונת דרכים קשה ונזקקו לפינוי מוטס לארץ ולשלל טיפולים בחו"ל. במקרה מסוג זה כל ההוצאות הן על אותה משפחה, ומדובר בסכומים גבוהים המגיעים למאות אלפי שקלים. לו הייתה מבוטחת אותה משפחה, חברת הביטוח הייתה נושאת בהוצאות ובני המשפחה היו נדרשים להתרכז רק בהחלמתם.

ביטוח נסיעות השוואת מחירים
כיום ניתן לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל במגוון רחב של מקומות. ניתן לעשות זאת דרך סוכנויות הביטוח השונות, דרך סוכנים פרטיים ואפילו דרך קופות החולים. לפני שעושים ביטוח לחו"ל מומלץ לערוך השוואת מחירים , לבחון מה מוצע לכם בכל מקום, ואז לקחת את ההחלטה המושכלת ביותר לגבי היכן לרכוש ביטוח נסיעות.
 • ביטוח נסיעות של קופת חולים
  אולי תופתעו לשמוע אבל לקופת חולים לא מגיעים רק כשחולים, אלא גם כשטסים לחו"ל. ניתן לרכוש ביטוח נסיעות דרך קופות החולים במחירים משתלמים ובתנאים נוחים
 • ביטוח נסיעות לרומא
  לטסים לרומא צפויה חוויה משמעותית ומיוחדת. בתי קפה, מסעדות, אתרים היסטורים, תרבות והמון המון טיולים. בין אם אתם טסים לוויקנד קצר ובין אם לתקופה ארוכה יותר חשוב שלא תשכחו לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל
 • ביטוח נסיעות לפריז
  אני לא מפחד שיקרה לי משהו, אני טס למדינה מסודרת עם כבישים מסודרים, טכנולוגיה מתקדמת ובתי חולים מתוקתקים אז למה לי להוציא כסף על ביטוח נסיעות?
 • ביטוח נסיעות לאמסטרדם
  מצד אחד הולנד היא מדינה אשר משפחות לא בוחרות לדלג עליה לעולם והם מרגישים בה בטוחים לחלוטין - ובצדק, מצד שני צעירים רבים לא פעם מתפתים לאפשרויות החוקיות שבירתה מציעה ואף מקום אחר באירופה לא מאפשר!
 • ביטוח נסיעות ללונדון
  תמיד כאנחנו חושבים על חופשה בלונדון, אנחנו לא חושבים על כמה הטיול יכול להידרדר אלא רק על החוויות הצפויות לנו. יחד עם הצפייה לחוויות השונות, אנחנו צריכים לזכור להיות מוכנים למקרה הגרוע מכל ולהיות מוכנים עם ביטוח נסיעות לחו"ל. האם בהכרח תשמשו בו?
 • ביטוח נסיעות ללוס אנג´לס
  זהו, קניתם כרטיס טיסה ללוס אנג´לס, ארזתם מזוודה, בדקתם שיש לכם את כל המסמכים הנדרשים אבל… עצרו! ביטוח נסיעות עדיין לא עשיתם