טיסות UP אל על הפלגות נופש | סנורמה

דילים למופעי מוסיקה בחו"ל

אתם מעריצים אותם כבר הרבה מאוד זמן. נהנים לשמוע את המוזיקה שלהם באוטו, בבית או בעבודה. יודעים עליהם הכל אבל החלום הכי גדול שלכם הוא לראות אותם בלייב. העניין הוא שלפי איך שזה נראה כרגע הזמר (או הזמרת, או הלהקה) האלה לא מתכוונים להגיע לארץ בקרוב…
בשנים האחרונות ישנם דילים שווים למופעי מוזיקה בחו"ל, שיעזרו לכם לראות ולשמוע את המוזיקה שאתם אוהבים פנים אל מול פנים. אתם יכולים בכלל לדמיין את החוויה? את ההתרגשות של לפני? את העוצמות? את הזיכרונות שילוו אתכם לכל החיים? כדאי שתתחילו לדמיין כי נראה לנו שזה הולך לקרות ממש בקרוב.

דיל טיסה + מלון + כרטיס כניסה להופעת מוזיקה בחו"ל
חברות התיירות השונות הבינו כבר מזמן את הרצון של מעריצים מישראל לראות את האמנים האהובים עליהם מופיעים בלייב והחליטו להרים את הכפפה. במקום לשבת ולחכות שהאמנים יגיעו לארץ (מה שכנראה לא יקרה), החליטו להרכיב דילים משתלמים להופעות מוזיקה בחו"ל. החבילות האלו יכללו בדרך כלל כרטיס טיסה מוזל, לינה במלון מרכזי וכמובן כרטיס כניסה להופעה. ברוב המקרים מחיר החבילה יצא משתלם יותר מאשר קניית כל אחד מהמרכיבים באופן עצמאי. מה גם שזה נוח ומסודר הרבה יותר וזה עוד שיקול שצריך להיכנס למשוואה האם לרכוש חבילות להופעות מוסיקה בחו"ל?

כמה עולה דיל להופעת מוסיקה באירופה?
רוב הדילים שהישראלים רוכשים להופעות יהיו במדינות אירופה ולא במדינות מרחוקות יותר. כך ניתן להשיג מחירים משתלמים יותר וכמובן ליהנות מביקור וטיול במדינה ידידותית ונעימה. אז כמה יעלה התענוג? ובכן, זה תלוי מאוד באומן שתבחרו. ככל שהאומן יהיה מבוקש ומפורסם יותר, כך מחיר החבילה יעלה. דיל להופעה של ביונסה לא יעלה כמו דיל להופעה של אומן מפורסם פחות. גם איכות המלון שתבחרו תשפיע על מחיר החבילה וכמובן העונה שבה תבחרו לטוס תשפיע ישירות על המחיר.

איפה רוכשים חבילות לאירועי מוזיקה בחו"ל?
שיווק חבילות להופעות מוסיקה בחו"ל מתבצע כיום על-ידי חברות רבות שהבינו את הפוטנציאל הגדול בהן. ישנו ביקוש גדול לתחום וישראלים רבים מבינים שבהשקעה כספית סבירה הם יוכלו לצפות באומן האהוב עליהם מופיע בלייב. את החבילות והדילים תוכלו למצוא באתרי התיירות המוכרים וגם באלו פחות מוכרים. חשוב לבחון היטב את אמינות החברה כדי להימנע ממפח נפש שבו אתם מגיעים להופעה אך הכרטיס שמכרו לכם הוא למעשה כרטיס מזויף. היו מקרים מעולם!