טיסות UP אל על הפלגות נופש | סנורמה

חבילות טיסה למשחקי ספורט בחו"ל

איפה כדאי לקנות? מה כדאי לדעת? וכמה זמן מראש צריך להזמין? הנה כמה דברים שכדאי לדעת על הזמנת חבילות טיסה למשחקי ספורט בחו"ל.
פעם יכולנו לצפות במשחקי ספורט רק בסלון ביתנו או מקסימום בפאב השכונתי. אז הכנו נשנושים, בירות, צעיפים ודמיינו שאנחנו יושבים באצטדיון המפורסם שמעבר לים. יכולנו רק לחלום שיום אחד נוכל לשבת גם אנחנו בקהל ולחוות את החוויה במלואה, והנה היום הזה קורה. בזכות מהפכת השמיים הפתוחים זוכים אוהדי ספורט בארץ לטוס ולהגשים את החלום של לצפות בלייב במשחק ספורט בחו"ל. ברור שזה לא בחינם או במחיר חופשה בארץ, אבל בהחלט מדובר בעלויות הגיוניות ועם קצת מוטיבציה נוכל לחסוך את הסכומים הדרושים.

כמה עולה חבילת טיסה למשחק ספורט בחו"ל?
כמו שאמרנו מהפכת השמיים הפתוחים היא זו שאחראית על כך שמחירי החבילות יהיו שפויים יותר, בזכות הירידה במחירי כרטיסי הטיסה. אם פעם מחיר חבילות כאלה היה עשרות אלפי שקלים, היום אפשר לטוס לצפות במשחק ספורט גם במחיר נמוך בהרבה. חשוב להבין שלמרות הצניחה במחירי כרטיסי טיסה, במחירם של כרטיסי כניסה למשחקים והשהות במלונות אין שינוי גדול ואולי אפילו עלייה מסוימת. זה אומר שחבילות ספורט יהיו יקרות יותר מחבילות נופש "רגילות" שאינן כוללות כניסה למשחקי כדורגל או כדורסל. המחיר הסופי תלוי אם כך במשחק שתבחרו לצפות. ככל שהמשחק יהיה מבוקש יותר בליגה בכירה ומוכרת יותר, כך גם מחיר החבילה יהיה יקר יותר.

הזמנת חבילות טיסה לצפייה במשחקי ספורט בחו"ל - דרך סוכנות או באופן עצמאי?
בפני מי שחולם לטוס לצפות במשחקי כדורגל או כדורסל בחו"ל עומדות שתי אפשרויות: דרך סוכנות נסיעות שמתמחה בחבילות צפייה במשחקים בחו"ל או להרכיב "חבילה" באופן עצמאי. הראשונה תחסוך לכם הרבה כאבי ראש והתעסקות, אך ייתכן ותהיה יקרה יותר. השנייה תחסוך לכם כסף אך תהיה כרוכה בלא מעט מאמצים וחיפושים. אז מה עדיף? הכל תלוי בפניות וביכולות שלכם. אם אתם מאלו שמצליחים למצוא את המלון הטוב ביותר, כרטיס טיסה וכרטיס למשחק במחירים הטובים ביותר, תוכלו לנסות לעשות את זה באופן עצמאי. אם כל מה שאתם רוצים הוא לארוז מזוודה בידיעה שהכל מאורגן ומתוכנן עבורכם, לכו על האופציה של סוכנות נסיעות. לעתים זה יהיה שווה לשלם יותר עבור החוויה.

כמה זמן מראש כדאי להזמין חבילות צפייה במשחקי כדורגל בחו"ל?
יש משחקים שהמועד שלהם ידוע גם שנה מראש, מה שיאפשר לכם להזמין את החבילה מוקדם ככל האפשר ולהבטיח לעצמכם דיל משתלם במחירים נוחים. יש משחקים (ומי כמוכם יודע זאת) שנקבעים גם זמן קצר מראש ותלויים בתוצאה שהשיגה הקבוצה. עבור המשחקים האלה יהיה קצת יותר קשה להשיג כרטיסים וייתכן שתצטרכו לשלם על כך מחיר גבוה יותר. עם זאת, צפויה לכם התרגשות גדולה וחוויה עצומה בהרבה. אם אתם מתכננים את הטיול מראש ואין לכם לחץ לצפות במשחק ספציפי, כדאי להזמין את החבילה כמה שיותר זמן מראש. אם אתם הולכים עם הקבוצה שלכם באש ובמים תצטרכו להזמין את החבילה "תוך כדי תנועה" ולקוות שתמצאו כרטיס טיסה פנוי במחיר סביר יחסית.