טיסות UP אל על הפלגות נופש | סנורמה

השכרת רכב בחו"ל

רכבות, רכבות תחתיות, טיסות פנים, גונדולות, מעבורות או כל אמצעי תחבורה אחר הוא דרך נהדרת לחוות הרגשה של חו"ל אבל יש מי שלא מוכנים להתפשר על הנוחות שלהם גם בחופשות בעולם ורכב צמוד הם תנאי הכרחי להרגיש שנהנו בטיול.
אז בהנחה שהרכב שלכם לא נכנס למזוודה כנראה שפתרון השכרת הרכב הוא המתאים ביותר. השכרת רכב בחו"ל מאפשרת לכם להזמין רכב כבר מהארץ ולאסוף אותו בשדה התעופה ביעד הנופש שלכם. בעידן הגלובלי חברות השכרות הרכב מאפשרות מגוון רחב של ערוצים לבדיקת זמינות והזמנת מכוניות שכורות מראש.

חברות השכרת רכב בחו"ל
חברות ההשכרה הבינלאומיות הגדולות ביותר מיוצגות בארץ ע"י חברות השכרת רכב מקומיות או בסניפים שלהן ממש. שיתופי פעולה מסוג זה הם הכרחיים בתחום השכרת הרכב כל יכולה כל חברה לספק שירותי השכרה בכל יעד בעולם אליו תבחרו להגיע. לפניכם מספר דוגמאות: חברת ההשכרה שלמה מייצגת בארץ את סיקסט (sixt) הבינלאומית, אלבר הינה הזכיינית של טריפתי ודולר, אוויס (AVIS) בישראל מופעלת בארץ לדן (של האוטובוסים), וגם הרץ (HEETZ) בישראל מופעלת ע"י זכיין. כך בעצם מובטח לכם השוכרים כי בכל מקום בעולם, עולם המושגים והסטנדרטים של תחום השכרת הרכב נשמרים.

הזמנת רכב בחו"ל באינטרנט
בין שאר הדברים מאפשרים היום אתרי האינטרנט של חברות השכרת הרכב לבצע הזמנה מראש בכל מקום בעולם: השכרת רכב באיטליה, השכרת רכב בצרפת,השכרת רכב בהולנד או בכל מקום אחר. אין צורך להזמין באתרים המקומיים של החברות אלא ניתן להזמין גם אם אתם נמצאים כבר בחו"ל דרך חברת ההשכרה בישראל – זה יכול לפעמים לצאת אפילו יותר זול.....