טיסות UP אל על הפלגות נופש | סנורמה

הפלגות נופש

הפלגות נופש הן אלטרנטיבה מעניינת למי שבוחר לא לטוס לחו"ל אבל עדיין רוצה חופשה מדהימה.
אפשר לקרוא לזה מלון צף – אוניות הקרוזים החדישות לא נופלות ברמתן ובאיכותן מאף בית מלון איכותי בעולם. הן מציעות חווית שייט וחופשה מדהימה לזוגות או למשפחה. על סיפון ספינות הנופש תוכלו למצוא כל מה שאתם רגילים למצוא בכל אתר נופש סטנדרטי: מסעדה, חדר אוכל, בריכה, בריכה לקטנטנים, ברים, קזינו, הימורים, דיוטי פרי, משטחי שיזוף עוד ועוד ועוד.

אם תרצו דיל תיירותי מעניין לקרוז תוכלו לעלות על אוניות היוצאות מהארץ של חברות כמו מנו ספנו, מג´יק 1, או כספי הפלגות. הפלגות אלה יהיהו באיזור אגן הים התיכון ויגיעו בדרך כלל ליוון או לקפריסין. אך המשקיענים שביננו מוכנים להרחיק ולטוס הרחק על מנת לעלות על קרוזים חלומיים בקאריביים במלדיבים ובאירופה.

נופש ישראלי על אוניה
בשני האחרונות החלו לצאת מנמל אשדוד ונמל חיפה הפלגות לישראלת בעלות אופי וקונספט ייחודי. הפלגה עם זמר מזרחי והופעות, הפלגות עם כוכבי ילדים, הפלגות מיוחדות למהמרים, תוכלו לבחור הפלגה שמתאימה לכם. לנופש על אוניה עם ילדים מומלץ להתעניין בקרוזים עם כוכבי ילדים.

הזמנת קרוזים בחו"ל
חברות כמו MSC, קוסטה או אוניות הפרינסס המפוארות ללא עוגנות בישראלי אך ישראלים רבים לא מוכנים לוותר על החוויה של נופש בהן. היום תוכלו בקלות ב "חופש נופש" או באתרי החברות לאתר את חבילות הנופש על ספינות והקרוזים השווים בעולם. תוכלו להרכיב לכם חבילה הכוללת טיסות ליעד (איטליה למשל למי שירצה לעלות על שיט של MSC) ואת השייט עצמו. גולשים רבים אף מבקשים להרכיב חבילות הכוללות טיול בארה"ב עם קרוז בקריביים – לגיטימי ואפשר לבצע אונליין.