טיסות UP אל על הפלגות נופש | סנורמה

חופשה בחו"ל עם המשפחה

בואו וטיילו עם הילדים בעולם, וגלו עולמות חדשים יחדיו! לכל מקום שלא תלכו או תפנו, אם תחליטו לצאת למסעות הללו כזוג הורים בלבד - תמיד תרגישו שמשהו חסר, והדאגה תגרום לכם שלא להשתחרר לגמרי בחופשה אמיתית!
את כל הידע שצברתם ואת כל המראות שראיתם, תדעו שאתם יכולים לבצע ביחד עם הקטנים, וכך גם הם יוכלו ללמוד דברים חדשים, וליהנות אתכם בכל רגע ורגע! ובמקום לצאת לטיול חטוף של כפחות משבוע, תוכלו להפוך את החוויה להיקשרות חוזרת ומתקנת, המפצה על כל הזמן הזה שאתם עובדים והילדים במסגרות הגן, הבית-ספר והחוגים שלהם.

השכרת קרוואן בחו"ל
בואו לחקור את ארה"ב בעצמכם עם קרוואן אשר מכיל מקום לחמישה אנשים לפחות, ומספק גם את הצרכים הבסיסיים של לינה ומקלחת! הצעה למסלול בין המדינות בארה״ב, יכול להיות נחיתה בסן פרנסיסקו ומשם נהירה דרומה. לאחר מכן, אולי כדאי לנדוד מזרחה ללאס ווגאס, נוואדה - אז ניתן לראות הצגות מפה ועד הודעה חדשה! הדרך לאריזונה תלווה במפגש אקראי עם כל מיני חיות שתפגשו במדבריותיה ובהגעה לגראנד קניון, ומשם הרי קולורדו ומשחקי שלג וסקי שלא ייגמרו עד צאת החורף! וכשילדיכם יסכמו את החוויה, הם יענו לכם עם חיוך רחב על הפנים!

טיול בסין עם ילדים
אולי החוויה הכי מעשירה של חופשה בחו״ל עם המשפחה! כי איך אפשר לדלג על חומת סין הנראית אפילו מחוץ לכדור הארץ, או לא לזכות ולראות דב פנדה אמיתי בגן החיות של בייג׳ין?! הונג-קונג גם תראה לכם צבע שונה עם תרבות מערבית בשילוב המזרחית, ואי אפשר להגיד שטעמתם הכל אם לא ניסיתם מאכלים אסייתים שונים! ולאן שלא תצליחו להידחף עם אוטובוס תיירים בסין הצפופה, תוכלו להשלים בעזרת ריקשות למיניהן. טיול לסין עם ילדים ניתן לעשות בעזרת טיול מאורגן, מדריך מקצועי הדובר את שפת המקום, או באופן עצמאי אם אתם רוצים ללמוד סינית על הדרך!