טיסות UP אל על הפלגות נופש | סנורמה

ימי כיף בים המלח

ל"ברנינג מן" אולי לא תלכו בזמן הקרוב, אבל אין זה אומר שלא תוכלו להתענג על מה שהטבע המהמם שארצנו הקטנטונת יכולה להציע!
יום כיף בים המלח זהו יום אשר יכול להסתיים כרצוף בחוויות להעצמת הזוגיות או כזמן איכות משפחתי משובב נפש לכל הדעות!

יום ספא בים המלח
בין 40 ל-60 דקות של טירוף חושים עם סוגים שונים של עיסויים כמו עיסוי קלאסי, טיפול רפואי באמצעות אבנים חמות, רפלקסולוגיה ועיסוי עם בוץ בין היתר, כניסה למתחמי החופים השונים של ים המלח עצמו, כוס קפה ועוגה כדי להתחיל את הבוקר, כניסה למתחם ה-VIP עם כל ההטבות אשר יכולות להיות כרוכות בכך, ארוחת צהריים מרשימה כדי להמשיך את היום ברגוע באחת מהמסעדות המקומיות - זוהי רק חלק מהרשימה המיועדת לזוגות ונופש כיחידים כחלק מיום כיף בים המלח!

יום כיף בים המלח לכל המשפחה
לא לחינם מצוין ים המלח כאחד מפלאי תבל: גם אם הטבילה והיכולת לצוף לא מספיקה לצנן אתכם - אין סיבה שנחל ערוגות לא יעשה זאת! ילדים אוהבים שבילי מים ובחום המדברי אין סיבה שגם אתם כהורים לא תרצו בכך. ישנם לא מעט טיולים עם מסלולי הליכה, טיולי ג´יפים ואפילו רכיבה על חמורים או גמלים שניתן לעשות כחלק מחוויה משפחתית, באזור מדבר יהודה וים המלח.

טיול מאורגן לים המלח
ימי כיף בים המלח לא מחייבים כברירת מחדל להגיע עם בני הזוג או עם המשפחה בלבד - ניתן לעשות זאת גם בחברת אנשים נוספים, במטרה לארגן טיול מאורגן באחד מהאזורים היפים בעולם! את יום הכיף הזה ניתן לארגן במסגרת טיול דרך העבודה למשל או כמתנת יומולדת ייחודית, כאשר תוכנית זו יכולה להקנות אפשרות להדרכה על החי והצומח באזור, טיול למצדה וטיול ג´יפים, הדרכות זומבה ואירובי ומסיבת ריקודים בנוסף.