טיסות UP אל על הפלגות נופש | סנורמה

טיסות לחו"ל - היעדים המובילים לשנת 2016

אין ספק שבשנים האחרונות כמו גם שנת 2016, יוון ואף גיאורגיה מהוות "נתיב בריחה" מעניין ואף זול יחסית, לפחות מבחינת מרבית הישראלים.
כל עוד הכדור ממשיך להסתובב, נראה שאולי שום דבר לא ישתנה אבל עדיין תמיד ניתן למצוא יעדים חדשים לתיירות בעולם. כאשר יעד שכזה נגלה והופך למבוקש יותר, כך גם מחירי הטיסות אליו משתנים בהדרגה. יכול להיות שתתפלאו לשמוע שגם המדינות היקרות ביותר כיעד טיסות לחו"ל, כבר לא מהוות בעיה מבחינת מחיר טיסה ועדיין.. הן נחשבות ליעדים המובילים לשנת 2016!

יעדים זולים ב 2016
תכינו מזוודות - זה הולך להיות זול בטירוף! אחת מחברות התעופה אשר מפעילה טיסות בין השאר בין ישראל לשאר מדינות אירופה, החליטה ל"התפזר" ולמכור כרטיסים במחירי רצפה אשר נאמדים על כ-48 יורו לכיוון אחד!! כרגע מדובר על טיסות לחו"ל כאשר היעד הנכסף הוא אמסטרדם והמחיר עצמו כולל מסים. אותה חברה בריטית תוציא טיסות אלו החל מהעשרים לאוקטובר ולפי הביקוש תחליט אם לתמחר מחדש. יש לנו הרגשה שהטיסות לאמסטרדם השנה מהארץ הולכות ל"היחטף" כמו לחמים מהתנור.

נופש באיים - גן העדן האבוד
עוד מקום אשר מורכב למעשה מקבוצת איים ומשתייך לריבונותה של פורטוגל - האיים האזוריים: אי שם במרכזו של האוקיינוס האטלנטי, נחבא אל הכלים המקום שבהחלט היינו בוחרים לפרוש אליו כדי לברוח מכל הצרות! אם חשבתם שצ´ילה וניו-זילנד מהממות, במרחק טיסה מליסבון תוכלו לחזות בליוויתנים, לטייל באופניים ברחבי האי הירוק ופריחתו, לחזות בארכיטקטורה אירופאית לצד אדמה עם נוף געשי והרבה הרבה טבע! טיסות רבות יוצאות מליסבון אל האיים ובחזרה ויש גם ערים נוספים באירופה אשר מגיעים לארכיפלג המרהיב הזה.

מזרח אירופה בזול
האם המשפט: "אני רוצה לצאת לחופשה אבל אין לי הרבה כסף להוציא..." מוכר לכם - כנראה שאתם הגעתם לכתבה הנכונה! בעוד תיירים מחליטים להדיר את רגליהם מישראל על ידי טיסה למקומות אקזוטיים כמו תאילנד וקוסטה ריקה, או לחלופין מקומות קרובים יותר כמו פריז ולונדון - מזרח אירופה מציעה אטרקציות איכותיות, בהרבה הרבה פחות כסף! טיול בהרי הקרפטים אשר נמצאים ברומניה, ייתנו לכם הרבה מרחב והרבה אוויר נקי לנשימה אשר יישאר לכם בריאות, כנראה עוד זמן רב. טיול חלופי נוסף ניתן למצוא באותה נישה במסלול חובק ארצות כמו אוסטריה, הונגריה ואולי גם סלובקיה על הדרך, בטיול משפחות או זוגות ויחידים.