טיסות UP אל על הפלגות נופש | סנורמה

סוף שבוע של ספא בצפון הארץ

בעת ההגעה ליעד, כבר תוכלו להבין למה בחרתם בחופשה בסוף שבוע בצפון: הנוף משגע, השקט נמשך לאין-קץ וגם אם רוצים לחפש תעסוקה באזור, תמיד אפשר למצוא
ביננו, מי ירצה לצאת מהחדר או מהמלון כאשר הספא מציע את כל מה שרציתם להיחשף או לחוות שוב כאשר אתם מקבלים מסאז´ או יושבים במרחצאות השקטות?!

חופשה בצפון בסופ"ש
איך שתמיד מדברים על סוף שבוע בצפון, לא פעם מזכירים גם סוף שבוע של ספא בצפון הארץ - נראה שזהו חלק בלתי-נפרד מהדרך למצוא שלא בזבזתם את כספככם או זמנכם לשווא! אז כיום ניתן למצוא את אותם שירותי ספא כחלק מפינוקים פנימיים של מלון או כתוספת לשהייה בצימרים באפן חיצוני בדרך כלל. אם בעבר הרחוק ניתן היה לראות את אותם שירותי ספא ככאלו הבאים לרפא  את הגוף, כיום הטיפולים גם עוזרים למזור, אך הרבה מעבר: יש בהם כדי לעזור בענייני תזונה נכונה ובריאה, תרגילים לבטן ולגב ושיעורי פיזיותרפיה על מגוון סוגם!

צימרים עם טיפולי ספא בצפון
המוסיקה נכנסת ואיתה גם העיסוי שיגרום לכם לחייך, ואולי גם להירדם קלות: בחן רב ובשקט מוחלט עמלים בעלי הספא הקרוב לצימר, שעות רבות על מנת לדאוג לעיסוי עם שמנים בעלי ניחוח משגע, ומגע ידם יוכל לגרום לכם לרצות לשכור את שירותיהם באופן שבועי עד יומי! פינוק שכזה יכול להעצים קשר זוגי, ובהחלט יכול להפוך את סוף השבוע בצימר לשישי-שבת שלא יישכחו מעולם!!

מלונות עם ספא בצפון
החמאם הטורקי מחכה, ואיתו גם הדרך לסוף שבוע רגוע במיוחד: בבתי מלון הפזורים בצפון הארץ ניתן למצוא את השקט הנפשי מחדש, ביחד עם מיטב מומחי עיסוי הגוף! ניתן להתפנק על החוויה במתחם סגור וכמשתמע מכך אינטימי במיוחד, וניתן גם להתפנק על שפת הים כאילו אתם נמצאים בנופש במינימום לעשירון העליון במחיר מצחיק.